06 Mart 2018 0

Bambu Yağı İle Vücut Sıklaştırma Yöntemi

Bambu Yağı İle Vücut Sıklaştırma Yöntemi

Sen sadece kışı sevmiyorsun aslında ben bilmiyorum. Vücut yağının zamanı geldiğine karar verdim. Bu vücut yağı özel olarak bkuru cilt görünümünden cildi kurtarmayı değil aynı zamanda deriyi nazikçe ve pürüzsüzleştirmek için formüle ettim.

Bu vücut yağı tabanı için kabak çekirdeği yağı seçtim . E vitamini, çinko, yağ asitleri ve antioksidan bakımından zengindir. Deride su tutma, cilt tonusunu iyileştirme, cildi iyileştirme ve sıkılaştırmaya yardımcı olma konusunda çok etkilidir. Çinko yüzünden sivilce ile de savaşabilir! Cildim tam anlamıyla bu yağı içeri soktu ve hemen sonuç aldım. Daha fazla kaşıntılı, pulumsu cilt yok! Kabak çekirdeği yağı rastgele ama tamamen buna değer! Balkabak tohumu yağı hakkında BURAYA yazdım .

Kuşburnu tohumu yağı ne kadar çok sevdiğimin bir sır değil . Ben şaşırtıcı anti aging nitelikleri nedeniyle kelimenin tam anlamıyla her tarifi ekleyebilirsiniz. Bu benim en çok kullanılan güzellik yağıyım.

Cildin yumuşatılması için inanılmaz bir yetenekten dolayı argan yağı da ekledim . Argan yağı hızla emilir. Yağlı ciltteki sebum seviyelerini azalttığı, tıkanmayı azalttığı bilinmektedir. Aynı zamanda, yeni ve sağlıklı cilt bırakarak yeni hücrelerin oluşumunu teşvik eder.

E vitamini güçlü bir antioksidandır ve cildi yumuşatır ve sıkılaştırır. Aynı zamanda bu cilt yağının daha uzun süre yardımcı olacaktır.

Dolaşımı hızlandırmak için biberiye , lavanta ve limonun bir karışımını ekledim (selülite yardımcı olan kan dolaşımına yardımcı olur!) Ve cildi aydınlatır. Cilt soyulmasıyla uğraşıyorsanız, melaleuca eklemeyi veya biberiye yerine geçirmeyiöneririm .

DIY Sıkılaştırıcı Yağ

Sıkılaştırıcı Vücut Yağı:

1/2 bardak Kabak Çekirdeği Yağı

1/4 fincan Kuşburnu Tohumu Yağı

2 yemek kaşığı. Argan Yağı

2 yemek kaşığı. E vitamini yağı

15 damla Biberiye Esansiyel Yağı

20 damla Lavanta Esansiyel Yağı

10 damla limon esansiyel yağı

Kesinlikle tam bahar modundayım ve cildime daha iyi bakmayı içeriyor. Daha yeni ve daha güvenli bronzlaştırıcı yatak keşfimle cildimi yenilemek üzereyim çünkü UV ışınlarıyla büyük bir D vitamini dozu cilt için birçok sağlık yararı olmasına rağmen hâlâ nemden arındırıyor.

Bu yağı günlük olarak kullanabilirsiniz. Ben duşumu kullanıyorum. Cildimdeki en büyük farkı yarattı!

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© Copyright 2018. Cilt ve Yüz bakımı. Designed by Space-Themes.com.