06 Mart 2018 0

Bu Öz, Kırışıkların Giderilmesine Yardımcı Olacaktır.

Bu Öz, Kırışıkların Giderilmesine Yardımcı Olacaktır.


Birçok uzman tarafından denenen ve onay alan birçok ürün bulunmakta. Bazı ürünler birçok kişi tarafından eleştirilmekte olup içerikleri ile ön plana çıkmakta. Bu ürünler o kadar popüler hale geldi ki birçok seçkin tarafından listelerin en üst sırasına taşındı.

Lotus Yaprağı ile Lotus Yaprağı

Bu özün, şaşırtıcı derecede iyi olan yorumları var.
“Cildin esnekliğinde iyileşme olduğunu farkettim”
“Yüzüm daha parlak görünüyor ve daha yumuşak geliyor”
“Kaşlarım ile alnım arasındaki çizgide çarpıcı bir fark gördüm”
“Cildim dokusunda belirgin bir değişiklik var”
” 2 gün içinde sivilcem düştü”

Tek bir öz, cildi nasıl hızlı ve çarpıcı bir şekilde dönüştürür – ve böyle cömert eleştirilerle?

Her şey özel bir beyaz lotus yaprak çiçeğine iner. Lotus, bu özde% 89 beyaz lotus yaprağı özütü içerir. Ürünün tabanı bu zengin özüttür – su değil. Bu beyaz lotus yaprak çiçeği, yemyeşil bozulmamış Jeju Adası’nda yetişir (bazıları bu adayı Kore’nin Hawaii’si olarak adlandırır) ve çalışmalar bu özel çiçeğin antioksidan ve flavonoidlerin eşsiz olarak yüksek bir miktarının olduğunu göstermiştir. Antioksidanlar ve flavonoidler, hücrelerimize zarar verebilecek ve yaşlanmanın ve bozulmanın belirtilerine katkıda bulunan serbest radikalleri nötralize etmekte önemli bir rol oynamaktadır. Beyaz lotus yaprak özündeki serbest radikalle savaşan antioksidanların süper konsantrasyonu, bu özü bu kadar özel kılan şeyin sadece bir parçasıdır. Bu öz de cilde hızlı ve etkili bir şekilde batırmak için formüle edilmiştir. Antioksidan etkileri en çok etki edecekleri yerde verilir,

Lotus, Jeju Adası’ndaki bu özel, güçlü çiçeği kullanma haklarına sahip tek güzellik markasıdır (dünyada!). Bu marka ve bu öz gerçekten tekildir.

Zengin bitkisel ekstraktlar ve niasinamid ile zenginleştirilmiş bu öz, ekstra bir yol kat eder ve cildimize güçlü sonuçlar için saf bir lüks iksir sunar.

Uygulama esnasında kaybolan eşsiz ince tatlı çiçek kokusunu, hızlıca emen sulu fakat hafifçe yapışkan dokuyu seviyoruz ve cildimizin uygulandıktan hemen sonra ne kadar esnek, yağlı ve yumuşak olduğunu hissediyoruz.

Bu özü denemiş olanlar sadece bir şişe ile duramazlar. Jeju Adası’ndaki bu güzel beyaz lotus çiçeğinin etkilerini gördükten sonra tekrar tekrar kullanmak isteyeceksiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© Copyright 2018. Cilt ve Yüz bakımı. Designed by Space-Themes.com.