09 Mart 2018 1

Meditasyonun Cilt İyileştirme Gücü

Meditasyonun Cilt İyileştirme Gücü

Meditasyonun Cilt İyileştirme Gücü

Gün içerisinde yaşanılan birçok olay, stres ile bir araya geldiğinde vücudumuz üzerinde birçok değişiklikler meydana gelir. Sinir, uykusuzluk, stres üçlüsü cild yapısındaki gözeneklerin artış göstermesine neden olarak akne, sivilce gibi etmenlerin meydana gelmesine neden olmakta. Cilt iyileştirme aracı olarak son yıllarda kullanılan meditasyon hakkında hazırladığımız bu yazı,, bilgi edinmenize olanak sağlayacaktır.

Son zamanlarda sahip olduğum ev ödevi ve okulla ilgili sorunlar yüzünden cildim gerçekten çok stresli. Meditasyon hayatımda bir fark yarattı. Başkalarının da bu farkı hissetmesini istiyorum. Meditasyon deneyimime rehberlik eden “Breathe” adlı bir meditasyon uygulaması kullanıyorum çünkü kişisel olarak, kendimce rahatça meditasyon yapıyorum. Genellikle uzun bir günün sonunda odama girmeden önce en az beş ila on dakika yatağa gitmeyi denerim. Bu o gün yaşadığım tüm stresleri hafifletir. Bazen, fazladan dinlendirici bir gün istediğimde, sabah uyandığım anda arabuluculuk yaparım. Bu, gün için açık bir zihniyete sahip olmamı sağlıyor ve sabah erken kalkmayı tercih etmeme rağmen, bunun için günümün geri kalanında keyif alıyorum. Kullandığım uygulama, ruh halinizi seçmenize izin veriyor ve daha sonra seçtiğiniz zamana göre o zaman sizin için en iyi meditasyonu seçiyor. Her gün meditasyon yapıyorum ama yapmak isterim.

Birkaç hafta boyunca meditasyon yapıyorum ve cildimde kesinlikle bir fark gördüm. Meditasyon ruhumda daha mutlu bir insan ve cildim konusunda daha mutlu bir insan yaptı. Sivilceler kızarıklık ve sayı olarak azaldı. Banish’in tüm ürünlerini seviyorum ve meditasyona ek olarak, ürünlerini kullanıyordum. Şimdi mükemmel bir cilde yakınım ve daha mutlu olamazdım. Bunun stresli olmamamın sonucu olduğunu biliyorum. Neredeyse ücretsiz ve neredeyse sivilce özgür olabilirim. Bu harika bir duygudur ve umarım herkes bunu deneyimleyebilir. Meditasyon yaptığım en iyi meditasyon müziği doğanın sesidir. Bu sesler beni gerçekten rahatlatıyor ve mümkün olan en iyi meditasyon deneyimini yaşadığımı biliyorum. Meditasyon hayatım ve cildim için harikalar yaratıyor. Onsuz ne yapardım bilmiyorum.

One Reply to “Meditasyonun Cilt İyileştirme Gücü”

  • Tuna akıllı dedi ki:

    Stresten kaynaklanan cilt problemlerine karşı meditasyon oldukça faydalıdır. Her gün düzenli yapılırsa gözle görülür etkiler oluşturabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© Copyright 2018. Cilt ve Yüz bakımı. Designed by Space-Themes.com.