06 Mart 2018 0

Sedef hastalığı için en iyi şampuan nedir?

Sedef hastalığı için en iyi şampuan nedir?

British Skin Foundation’a göre sedef hastalığı sinir bozucu, ancak yaygın bir cilt problemi. Nüfusun% 2’sini etkiliyor. Yıllar boyunca, nasıl yönetileceği ve hangi Odylique ürününün yardımcı olabileceği konusunda birçok soru aldık.

İşleri biraz daha kolay hale getirmek için, sedef hastalığına karşı olabilecek herhangi bir sorunuzun eksiksiz bir setini vermek istedik çünkü şüphesiz başkası aynı şeyi merak ediyor olacak!

 

Tüm şampuanlar, sülfat içermez ve saç ve kafa derisinde naziktir. Çay Ağacı Şampuanızı veya Nazik Herb Şampuanızı seçerseniz seçin, mümkün olan en kaliteli, en kaliteli malzemeleri seçtiğimizden emin olabilirsiniz. Margaret, 30 yılı aşkın bir süredir hassas ciltler için formüle ediyor ve aslında, nazikçe Şifalı Şampuan’ı, sedefle ultra-duyarlı hale getirilmiş bir arkadaşı için yarattı.

Özellikle başlıca amaç çok ilmek yatıştırıcı papatya ve aloe vera suyu içerdiğinden iltihaplanmayı yatıştırmaksa, Nazik Herb Şampuanı başlangıçta kullanılması en iyisidir.

Bununla birlikte, sedef hastalığı için en iyi şampuan, sedef hastalığınızın nedenini çözecektir. Bir maya enfeksiyonunuz olduğundan kuşkunuz olsa da, Çay Ağacı Şampuanızı deneyin. Çay ağacı yagının pek çok faydasından biri doğrudan maya enfeksiyonunu hedefleyen antifungal özellikleridir.

Şampuanlarımızda bulunan maddeler çok nazik ve besleyici olmasına rağmen, saçlarınızı aşırı derecede yıkamayın. Saçınızı daha önce sahip olduğunuzdan daha az yıkamayı deneyin, örneğin şu an her gün onu yıkarsanız, kafa derisinin doğal olarak petrol üretimini dengelemesine izin vermek için her gün yıkamayı deneyin.

Aynı zamanda, sedef hastalığında eksik olan cildin Doğal Nemlendirici Faktörü (NMF) yerine geçmek için Onarıcı Losyon ile haftalık bir gecelik tedavi maskesini de öneriyoruz. Kafa derisine özellikle dikkat ederek losyonu özgürce uygulayın. Sabahları maskeyi yıkayın ve özellikle geceleri kaşıntılı bir kafa bulursan yararları umarsınız!

Onarım Losyonumuz çok amaçlıdır ve kuru, cansız cildi yatıştırmak için deride doğrudan nemlendirici olarak kullanılabilir.

Sedef hastalığı nedir?

Sedef hastalığı, her yaştan insanı etkileyebilecek bulaşıcı olmayan bir deri durumudur, ancak çocuklarda ve bebeklerde sedef hastalığı daha az yaygındır.

Farklı psoriasis türleri olmasına rağmen, genellikle iltihaplı, kuru ve döküntü benzeri, üstü beyaz terazi benzeri görünüyor ve genellikle kaşıntılı ve boğaz olabilir.

Sinir bozucu bir şekilde, bu durum için herhangi bir tıbbi tedavi mevcut değildir, ancak kesinlikle ateşi önlemek ve sakinleştirmek için uygulayabileceğiniz eylemler vardır, bu nedenle çaresiz olduğunuzu düşünmeyin!

Vücudunuzun farklı yerlerinde sedef hastalığınız olduğunda …

Sedef hastalığı herhangi bir yerde olabilir, ancak çoğunlukla saçlı deride, ellerde ve bacaklarda oluşur.

Genellikle, sedef hastalığını kontrol altında tutmak için atılan adımlar, farklı yerleri hedef alacak cilt bakımı (vücut kafa derisine benzer şekilde) seçmedikçe, nerede gerçekleştiği ile ilgili değildir.

Ürünlerinizden hangisi bedenimdeki sedef hastalığına yardımcı olacak?

Bir cilt hastalığının tedavisi söz konusu olduğunda yaşam biçiminize bütünsel olarak bakmanız esastır ve cilt bakımı bunun büyük bir parçasıdır. Cilt bakım ürünleri psoriyaziyi yönetebilir ve daha da kötüleşmeyi önleyebilir. Cilt bakım ürününüzün uzun vadede daha fazla hasara neden olabilecek sert, sentetik olanlardan ziyade yararlı bileşenler içerdiğinden emin olun.

Odylique ürünleri, tamamen organik olarak sertifikalandırılmış tamamen doğal, yüksek kaliteli botanik maddelerden yapılır. Nazik ve nazik özelliklere sahip malzemeleri seçeriz ve yaygın alerjenleri (süt, buğday ve soya gibi) dışarıda bırakırız, bu nedenle cildinizde olanlarınız ellerinizi en güvenli seviyeye getirir!

Uygun bir sedef hastalığı nemlendiricisini arıyorsanız, ciltte nemi yeniler. Bu madde, aloe vera içeren Onarıcı Losyonumuza [1] sahip olanlarda tükenme eğilimindedir.

Tüm üsleri kapsamak için, zeytinyağı ile balmumu karışımını içeren Ultra Zengin Banyomumuzu takip edin – çalışmalar bu hassas karışımın sedef hastalığının tedavisinde kullanışlı olduğunu kanıtlamıştır [2].

Cilde herhangi bir nemi korumak için ihtiyaç duyduğunuzda ve eskiden uygulayabilirsiniz.

Ultra Zengin Banyomuza alternatif olarak, müşterilerimiz, topikal olarak uygulandığında yararlı olduğuna inanılan, beta-karoten (vitamin A) bakımından zengin olan Calendula Balsamıza yüksek övgüler yağdırıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© Copyright 2018. Cilt ve Yüz bakımı. Designed by Space-Themes.com.