05 Nisan 2018 1

Ufak Dokunuşlar İle Pürüzsüz Bir Cilt Görünümü

Ufak Dokunuşlar İle Pürüzsüz Bir Cilt Görünümü

Güzel bir cilt görünümüne sahip olmak herkes tarafından arzulanmakta olan bir olgudur. Cildin yaşlanmaması açısından birçok yöntem mevcut olmasına karşın cilt üzerinde ufak dokunuşlar ile de kolayca pürüzsüz bir cilt görünümü elde etmek mümkündür. Cilt problemleri yaşayan kişiler güzellik merkezlerinde yapılan profesyonel cilt bakımlarını yaptırarak ya da evde doğal kürler ve ciltlerine uygun yapıda olan kremler ile cilt bakımlarını sağlayabilmektedirler. Cilt bakımı uygulamalarına rağmen cilt problemleri yaşayan kişilerin mutlaka uzman bir dermatolog ile görüşerek başka bir sağlık probleminin olup olmadığına baktırmalıdırlar.

 

Beş Adımda Gelen Günlük Güzellik

Cilt problemlerine sahip ya da pürüzlü bir cilt yapısına sahip olan kişilerin günlük hayatlarında anında muhteşem bir görünüm elde etmesi artık oldukça kolay ve mümkündür. Bunun için birinci adım olarak kişi kendi cilt tipine en uygun olan gündüz kremini seçmelidir.  Pürüzlü bir cilde sahip olan kişilerin krem seçiminde daha dikkatli olması gerekmektedir. Bu uygulamadan sonra ikinci adım olarak cilt tonunu iyi tahlil etmek oldukça büyük önem taşımakta olup cilt tonu ile aynı tonda bir kapatıcıya sahip olmak gerekmektedir. Kapatıcı rengi cilt tonu ile uyum göstermelidir ki tam olarak etkin kullanım sağlanabilmelidir. Üçüncü adım ise kapatıcıyı yüze eşit ve düzenli bir şekilde dağıtmaktır. Ciltte bütün güzellik sağlamak için sadece yanak değil alın ve çene bölgelerine de bronzlaştırıcı uygulanmalıdır.

One Reply to “Ufak Dokunuşlar İle Pürüzsüz Bir Cilt Görünümü”

  • gamze köklü dedi ki:

    Cilt tonumla uyumlu kapatıcı kullanmam beni daha güzel, yüzümü daha pürüzsüz yapıyor. Herkesin bunlara uymasını tavsiye ederim. Önerileriniz için teşekkür ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© Copyright 2018. Cilt ve Yüz bakımı. Designed by Space-Themes.com.