25 Mart 2018 1

Yağlı Ciltler İçin 4 Doğal Tonik Önerisi

Yağlı Ciltler İçin 4 Doğal Tonik Önerisi

Günümüzde en çok sorunlu bir cilt tipi yağlı görünüme sahip olan bir cilttir. Bu durumda fazla can sıkıcı bir durumdur daha çok sivilceye meyilli olan parlak görünüm sağlayan bu cilt tipinden kurtulmak pek de zor olmayacaktır. Bazı toniklerle işe yarayan sonuçlar elde edilebilir Elbette ki tonikler yarar sağlayacağı için yapay veya kimyasal içerikler taşımayan tonikler kullanılmalıdır.

Doğal Tonik

Doğal tonikler bu görünüme son verecektir. Bu doğal tonikler rahatlıkla ve kolaylıkla ulaşabiliriz. Gerek internet ortamı gerek dergiler kataloglar yardımıyla kolayca erişebiliyoruz. Bu durum bize oldukça avantaj sağlayacaktır. Gün sonunda yüzümüzdeki kirli görünüm ve his, doğal tonikler sayesinde son bulacaktır.

Çay Ağacı Yağı İçerikli Doğal Tonik

Çay ağacı yağı özlü tonik sayesinde kuru ciltler, yerini daha sağlıklı ve parlak bir cilde yerini bırakacaktır. Bu tonik kullanımı hiç bir yan etkisi olmadan, kimyasal özü bulunmayan bir tonik olmakla birlikte, cildi besleyerek daha pürüzsüz bir hale getiren mucizevi bir ilaç olacaktır.

Limon Özlü Tonik

Çay ağacı özlü tonik kadar limon özlü tonik de parlaklık açısından sizlere bir farklılık kazandıracaktır. Limon özlü toniklerin çay ağacı yağı özlü tonikten küçük bir farkı daha kolay temin edilebilmesidir. Ayrıca limon özü içeren bu tonik gözeneklerinizi açarak ferahlık hissi verecektir. Hatta cildinizin yaşlanmasını da önleyecektir.

Gül Suyu Özlü Tonikler

Cildi hafifleterek rahatlık hissi yaşatır. Temizleyerek sivilcelerinizi de kapatan bir siper olacaktır.

Salatalık İçeren Tonikler

Ciltteki kalıcı lekeleri gidererek yüzünüzün gerilerek daha genç görünmesini sağlayacaktır. Ayrıca yüzünüzün mat bir görünüme sahip olmasına en etkili faktördür. Doğal bir güzellik katacak olan bu salata özlü tonikler yüzünüze ışıltı katacaktır. En önemlisi de bu ışıltılı cildinizin yağlı değil daha parlak olmasını sağlayacaktır.

One Reply to “Yağlı Ciltler İçin 4 Doğal Tonik Önerisi”

  • ybeyaz gül dedi ki:

    Yüzüm çok yağlıydı. Burun bölgemdeki yağları hiç söylemiyordum bile…her sabah limon kürü hazırlayıp yüzüme sürmeye başladım. Yağlar kısmen azaldı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© Copyright 2018. Cilt ve Yüz bakımı. Designed by Space-Themes.com.