07 Mart 2018 1

Yüz Yıkamanın Sırlarını Biliyor Musunuz?

Yüz Yıkamanın Sırlarını Biliyor Musunuz?

Yüz Yıkamanın En Büyük Sırları

Yüz yıkama her sabah yaptığımız rutin işlemler arasında yer almakta. Peki, her sabah yaptığımız bu işlemi ne kadar doğru yapıyoruz? Her insanın cild yapısının farklı olduğunu bu nedenle her cilt yapısının birbirinden farklı olduğunu bu nedenle yüz yıkama stillerinin de birbirinden farklı olduğunu söyleyebiliriz.

Kuru Ciltler için – Bu Aromatica temizleme yağında organik soğuk preslenmiş hindistan cevizi yağı bazında cilt soyulmadan makyaj uygulanır. Yaşlanma ile birlikte bilinen omega-3’ün yanında, sakinleştirici lavanta ve badem yağı ile formüle edilmiştir. Yağın bir dakika boyunca cilde tutulmasına izin verin, ekstra nemlendirme nemi artırır ve cildin bariyer işlevini geliştirir.

Yağlı Cilt İçin – Kore’de en çok satan sabun Magic Stone , internetin ateşini de yumuşattı. Yoğun bitkisel çubuk, makyajı ve kiri uzaklaştıran zengin bir köpük oluşturur. Bazı köpürme formülleri cildi aşırı derecede sıkıştırabilirken, üzüm çekirdeği yağı ve hiyalüronik asit ilavesi kurumasını engeller. Sabunları teninize masaj yapın ve koparışların başladığını hissedince ekstra bir otuz saniye nüfuz etmesine izin verin.

Normal / Karma Ciltler için – temiz ama gıcırtısız temiz arasında mükemmel dengeyi bulmak zor olabilir. Koh Gen Do Oriental Bitki Sabunu,  yanaklarını soymadan yağlı bir T Bölgesini nazikçe temizler. Squalane, shea yağı ve jojoba yağı karışımının hafif nem yaratmasına izin vermek için köpükleri yarım dakika kadar batırın.

One Reply to “Yüz Yıkamanın Sırlarını Biliyor Musunuz?”

  • Ebrar dedi ki:

    Şimdiye kadar yüzümü nasılda yanlış yıkıyormuşum 🙁 sayenizde yüzümü yıkama yöntemini öğrendim teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© Copyright 2018. Cilt ve Yüz bakımı. Designed by Space-Themes.com.