29 Ağustos 2017 0

Akne için Ölüyor musun?

Akne için Ölüyor musun?

Hey. Sana bir şey sormama izin ver.

Buna değer mi?

Sivilceler her seferinde kendine bakarken seni cehennemin en alçak çukurları gibi hissettirirler … seni herzaman gizlemeye zorlarlar; Yapmak istediğiniz şeyleri yapmanızı önlemek için.

Hayallerini kaybetmek.

Sevgilileri, arkadaşları, ailesini iterek.

Geriye bakıp, söyler misiniz … evet buna değdi. Hayatımın o küçük kırmızı işkencelerin elinden geçmesine izin vermeye değerdi.

Çünkü bu senin hayatından bahsediyoruz.

Bu şey, canına yaklaştırıldığında neredeyse hayat ya da ölüm halidir. Bu çarpıcı gelebilir, ancak o ruh parçalanan pisliklerin kazanmasına izin verdiğiniz her zaman, verildiğimiz hediyelerin tadını çıkarmak için bir gün daha geçmez demektir … Bu, hayatının bir gününün gittiği anlamına gelir. İçinde biraz ölen bir başka gün.

Vur şunu, diyorsun. Bunu okuduğunuzda.

Eğer bir seçeneğim olsaydı, bu şekilde hissetmezdim.

Dostum biliyorum İnanın bana, biliyorum.

Hayatımda hiçbir şey sivilce daha fazla incitmez.

Ama sivilce ile benim yolculuk boyunca, bir şey fark ettim. Başka seçeneğimiz var. Akne bizim için seçim yapmaz.

Sivilceye sahip olabiliriz ve yine de yaşayabiliriz. Sivilce yaşayabilir ve yine de kendimizi sevmeyi öğrenebiliriz. Sivilceye sahip olabiliriz ve hala bir kurban olmadığımıza karar veririz. Kendimizi değiştirme sorumluluğunu içten dışa çekmeyi seçebiliriz.

Şu an akne bizim için seçim yapıyor gibi görünebilir, ancak geri adım attığımızda ve basit sorunun ‘hayatımıza değer mi?’ Olduğunu düşünüyorum, umarım cevabı açıktır.

Sonuçta akne sadece verdiğimiz anlamı taşımaktadır. Kendimize, sefil olmak zorunda olduğumuz anlamına geliyor. İnsanlar bize bakacak; Kimse cazip olduğumuzu düşünmez.

Bununla birlikte, dünyanın her yerinde, sivilceleri ve buna benzer durumlarla karşı karşıya kaldıkları, kendi kendine değer hissi veren, kilo sorunları, bedensel engeller vb. Olan insanların olduğunu nasıl açıklıyorsunuz? Ve yine de kendilerini sevmeyi, kendinden emin olmayı ve tatmin edici bir hayat sürmeyi seçtiler mi?

Ve iç barış sayesinde, diğer insanlar kendilerine olan güvenini görebilir ve onlara çok çekici gelirler mi?

Ve eğer başkaları kendi zorluklarına rağmen bunları yapabilir ve sahip olabilirse o zaman da yapabilirsiniz. Bunlar özel ya da senden farklı değiller. Seçimi yeni yapmışlar.

Senin aknelerinizden kurtulamadığınızı bir saniye taklit edelim. Hayat boyunca yaptırmanız gerekir. Hangisi doğru değil, ama burada rol yapıyoruz.

Bu senaryonun yürütülmesinin iki yolu var:

  • A) Sivilcelere sahip olabilirsiniz, üzgün ve depresif olabilir ve kendinizden nefret edersiniz …. veya….
  • B) Akne sahibi olabilirsiniz ve kendinize güvenip, yaşamayı seçebilir ve en iyi şekilde faydalanabilirsiniz.

Her iki durumda da, günün sonunda hala akne olacak.

Hangisini seçmeyi tercih edersiniz?

Birincisini seçtiyseniz, siz:

  • A) Sana akne yaptırmanın ve gerçekten kendinden mutlu olmanın ve harika bir hayat yaşamanın imkansız olduğunu dile getirin (ki bu durumda bunu gerçekleştirmek için bu inancı değiştirmelisiniz) ve / veya …
  • B) Sivilce geçiren bir şey elde ediyorsunuz. Bu ne? Seni korkunç şeyler yapmaktan alıkoyuyor mu? Karşı cinsten mi konuşuyorsun? Hayallerinin peşinden gidelim mi Küçük kalmak ve dünyadan saklamak için bir bahane mi? Hayatın istediğin gibi olmadığı başka bir şeyi suçlamanın bir sebebi var mı?

Bunların hepsi düşünülmesi gereken harika şeyler. Küçük bir içgözlem uzun bir yol kat eder.

Ve iyi haber şu ki akne yapmanız gerekmiyor. Kendinizle birlikte sevmeyi öğrenebilirsiniz, ancak onunla takılıp kalmanız gerekmez … ancak kendinizle birlikte sevmeyi öğrenirseniz, o kadar çok kolaylaşır ki ondan kurtulun ve uzak tutun.

Aslında her şey kolaylaşır. Hayatınız ne kadar çok açılıp çiçekleneceğini bildiğiniz güzel şey haline gelebilir.

Dış, iç kısmı yansıtır.

Dışarıda her zaman çılgınca iç tarafı takip edebilmek için dış kısmı almaya çalışıyoruz. Ama geri alıyoruz. İlkini içe, geri kalanını da takip et.

Dışarı ilk yapın ve akne gittikten sonra kendiniz hakkında hoşunuza gitmeyen bir şeyler üzerine derhal odaklanın.

Böyle devam edin ve hayatınızın geri kalanında kendinizle mutluluk ve memnuniyeti sürekli olarak takip edeceksiniz. Her zaman gözükecek sadecesizin kavramak dışında.

Bu sorunu çözdükten sonra kendinize söyleyin. Sonra kendimden hoşlanacağım. Sonra kendimi güvende hissedeceğim.

Ancak kendinizden nefret etmenin yeni bir nedeni hep ortaya çıkıyor gibi görünüyor. 

Bitirmedikçe bitmeyecek, şimdi yapacaksın. Hazır olmadan önce. Akne gitmeden önce.

Hepiniz, bunun gerçekte burada bahsettiğimiz hayat ve ölüm olduğunun farkına varmanızla başlar; hayır, yaşamınıza değmez.

Fakat öncelikle, bunun sizin için burada bahsettiğimiz yaşam ve ölüm ve bu hayır, hayatınızın değerinde olmadığını fark etmenizle başlar.

Bir kere hayatınızın değmeyeceğini biliyorsanız, bir sonraki adım hayatınızı artık almasına izin vermemek için sorumluluk alıyor.

Sen kurban değilsin. Siz istediğiniz gerçeği yaratan güçlü bir insansınız. Hayatınızı değiştirme gücünüz var.

Ve onu bıraktığınız her gün, hayatınızın bir gününü kaybettiniz.

Ve şimdi doğru zaman değilse … ne zaman?

Ördekleriniz birbirine bittiğinde … mutlu, enerjik, para dolu ve stressiz olduğunda … Öyleyse, ihtiyaç duyduğunuz değişiklikleri mutlaka yapmak …… mutlu, enerjik, para dolu ve mutlak olmak için ilham alacaksınız. gerilimsiz?

SONRA???

Sorduğum için özür dilerim, ama oraya nasıl taşınmayı planlıyorsunuz? Bu noktaları kim sizin için bağlıyor? A’dan B’ye nasıl geçiyorsun?

Mazeretler gelip gelebilir ve onlara izin verirseniz, gelip gelip gelip gelip gelip gelip gelip geleceği, hayatın sadece nereye gittiğini merak ederek geriye dönüp bakmadığınız bir şeyi bulana kadar gelecektir.

Hiçbir şey mükemmel olamaz.

Gerçekten adım atmadan ve harika yapmadan önce hayatınız harika olmaz.

Hepsi bu senin kız Her şey elinizin altında, ve adım atma ve bunu yapma yetkisine sahip olduğunuzu biliyorum!

O halde bunu yapalım.

Yardımımın tam dönüşümünüz boyunca size rehberlik etmesini isterseniz … cildinizi dışarıdan iyileştirirken, kendinizi sevmeyi öğrenirken şu an cildinizin nerede olduğuna bakmaksızın hayat yaşarsınız … o zaman şu andan daha iyi zaman yoktur.

Benim 6 hafta Doğal Açık Cilt Bootcamp programı  tam olarak ihtiyacınız olan şeydir.

Bu programda, cildinizdeki gerçek sonuçları ve kendinizle ilgili hissettiğiniz yolu görmek için tüm yaşam tarzı değişikliklerini uygulamanıza neden olan haftada bir kez zorlayarak elinizi tutacağım …

Üstelik benimle bağlantı kurmak için özel bir forum aldınız ve aynı şeyi yapıyor ve geçmekte olduğunuz her şeyi tamamen anlayan yüzlerce daha harika kadın var (ki daha önce hiç karşılaşmadıysanız …. ortalama bir insan sadece ‘ Sivilcenin neden olduğu acıyı elde edersiniz, fakat bütün kadınlar bunu yaparlar).

Şimdi zaman, bebeğim.

Öbür taraftan görüşürüz! Övünmeye çalışmıyorum, ancak burada gerçekten iyi 🙂 Bootcamp’ımdaki tüm katılımcılara atların ağızlarından gerçek sonuçlarını ve değişiklikleri sadece kendileri için bu inanç sıçramasını kullanırken gördüklerini sorun .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© Copyright 2018. Cilt ve Yüz bakımı. Designed by Space-Themes.com.