25 Ağustos 2017 0

Aquareveal Water Peel ürününü denediğimizde neler olur?

Aquareveal Water Peel ürününü denediğimizde neler olur?

 

Dermstore çalışanları olarak, anlık sonuçlar vaat eden güzellik ürünlerine yabancı değiliz. Ve biz de biliyoruz ki, aslında bu sözü veren bir ürün türü varsa, soyuluyor.

Kabuklar yüzeysel (evde kullandığınızdan) derinliğe (estetisyeninizin kullandığı tür) değişen çeşitli güçlere sahiptir. Hidroksi asitler veya bitki bazlı enzimler kullanarak kabuklar cildinizin mat, pürüzlü, en dıştaki katmanını tamamen soyularak daha net, daha parlak ve pürüzsüz cildin ortaya çıkmasına izin verir. Gözeneklerinizin tıkanma eğilimi gösteren bu dış bariyer olmadan cildiniz güzellik ürünlerinize daha fazla duyarlı hale gelir. Düzenli olarak kullanıldığında, soyma uzmanları sivilce izleri, büyük gözenekler, ince çizgiler ve hiperpigmentasyon gibi bir çok cilt problemini artırabilir.

Çoğu insan için etkili olmakla birlikte, kabuklar normal öpücüğünüzden daha yoğun olacak şekilde tasarlanmıştır; bu hassas cildiniz varsa çok iyi bir seçenek olmayabilir. Adından da anlaşılacağı üzere, adından da anlaşılacağı üzere, çoğunlukla suyla formüle edilen ve tipik kabukların “badass asitleri” nin hiçbirini içermeyen Aquareveal’in su kabuğu hakkında duyduğumda merak ettim: Bu su bazlı kabuk tam olarak ne geleneksel bir kimyasalın yapabileceğini -bazlı kabuk mu? Öğrenmeyi düşündüğüm buydu.

 

Ama önce Water Peel nedir?

Su kabukları hakkında daha fazla bilgi edinmek için Aquareveal CEO’su Tammy Park-De Boer’e ulaştım. “Çoğu soyulma önleyici maddeler asit bazlı, ovma bazlı veya enzim esaslı,” diye açıklıyor. “Aquareveal’s Water Peels su bazlı formüllere sahiptir ve herhangi bir asit, fırçalama veya enzim içermez. Ölü cilt hücrelerinin sıfır tahrişe maruz kaldıklarını gördüğünüz soyulma metodu, Asya’da üretilen daha yeni bir teknolojidir. Aquareveal Su Kabuklarının ‘soymanın modern yolu’ olduğunu söylemek hoşuma gidiyor çünkü asit, kese ve enzim eksfoliyatörlerinin neden olduğu acı, karıncalanma, kaşıntı veya abrasivlik olmaksızın eksfoliyasyonun faydalarını sağlamanın harika bir işi. ”

Su soyucularının kimyasal ve fiziksel eksfoliyantları etkili kılan geleneksel içerikleri yoksa, elinde ne var? Çıkıyor, çok değil. Tabii su, elbette artı hyaluronik asit, meyan kökü, akşam çulubu, portakal suyu, aloe, biberiye, adaçayı ve vanilya ile aşina olduğum birkaç doğal ve organik katkı maddesi var. Bu malzemeler yenilikçi değildir ve çığır açıcı değildir, ancak hassas cildi yatıştırmada ve aydınlatmada kesinlikle etkili olurlar. Bununla birlikte, nazik ve hafif oldukları gerçeğinden ötürü onları daha önce bir kabukta anahtar katkı maddesi olarak görmedim. Gerçekten iyi değerlendirmeleri burada ve burada var olsa da, bu kabuk bir sürü beklemiyordum itiraf etmeliyim.

 

Ben denedim, işte biten şey buydu.

 

Aquareveal şu ​​anda Dermstore’un taşıdığı üç ürünü var: Yüz İçin Saten Parlak Yumuşak Su Kabuğu, Vücut İçin Hafif Action Su Kabuğu ve Dudaklar için Smooth Talker Su Püresi. Daha önce evde farklı türde soyulmalarını denedim ve tecrübelerime göre “nazik” veya “doğal” etiketli olanlar bile hala sıkıntı çekiyor – ve cildim hassas tarafta bile değil. Derimin nasıl tepki vereceğinden emin olmadığımdan, sol elin arkasındaki Yüz için Su Peel’i kullandım ve farkı gerçekten görmek için sağ elimi tedavi edilmemiş bıraktım.

Uygulama oldukça basitti: Elimde açık, jel formülünü masajladım ve beş saniye sonra cildime karşı gevşek bir his hissetmeye başladım. İlk düşüncem “Bir dakika, bu ürünün boncuk olmadığını düşündüm” diye düşündüm. Sonra boncuk hissetmediğimi fark ettim, bunlar benim ölü cildim – ve cildimi böyle öyle sıktılar. Etkilendim! Daha da etkileyici olan, ölü cilt hücrelerini duruladıktan sonra cildimin nasıl bir görünüm aldığıydı:

NOT: Bu görüntünün parlaklığını ayarladık.

 

Gördüğünüz gibi kabuğunu kullandığım el (resimdeki “Sonra” olarak işaretlenmiş) çok daha pürüzsüz ve daha parlak görünüyor ve çizgilerin ve kırışıklıkların (babaannem ellerim var) böyle belirgin değil. Ama orada göremediğiniz şey derhal ne hissettiğimdir, sıkı ya da kuru değil.

Ve ben sadece ben değilim. Ofiste bir kaç kişiyle diğer Aquareveal ürünlerini denedim ve dedikleri şey buydu:

 

Aquareveal Smooth Talker’da Water Peel Dudaklar için:
“Kullanmanın ne kadar kullanışlı ve basit olduğunu çok seviyorum. Süper cildin ne kadar kuru, ölü cildi döktüğü ve sonradan dudaklarım ne kadar yumuşak hissettiğinden çok etkilendim. Bu ürünü haftalık güzellik rutinin bir parçası yaparım “- Rahimah H., İçerik Uzmanı
Gövde için Aquareveal Nazik Hareketli Su Sıyırma Üzerine
“Bu ürün vücudu yavaşça eksfoliye eder. En iyi sonuç için cildinizin tamamen kuru olduğundan emin olun. Cildinizdeki küçük bir nemlilik bile avantajlardan yararlanmanızı engeller. Doğru kullanıldığında, ölü cildin düştüğünü göreceksiniz, daha pürüzsüz bir cildi açığa çıkaracaksınız “- Annie R., Güzellik Editörü

 

En İyi Sonuçlar için Aquareveal Water Peel Nasıl Kullanılır

 

Daha önce evde bir kabuk kullandıysanız, haftada birden fazla kullanmayı bilirsiniz; cildinize ne kadar hoşgörülü olursanız olun, size bir iyilik yapmayın. Aquareveal cildinizin ihtiyaç duyduğu peeling seviyesine göre ayarlandığı için, Tammy bunu haftada iki kez kullanabileceğinizi söyledi. Bazı insanlar bunu her gün kullanmayı çok seviyorlar.

Tammy, “Kuru, yağlı, hassas, genç, olgun ve sivilce eğilimli bir cilt için mükemmel” diyor. “Aquareveal’ı başka eksfoliyatör kullanamadığı zaman kullanan egzama ve rozaseaya sahip birkaç hayranımız var. Aquareveal’ı çok başarılı bir şekilde kullanan kuru ve hassas ciltli bazı kanser hastalarını bile biliyoruz. ”

Bu soyma kadar hafif olduğu için cildinizi dinlemek her zaman akıllıca olacaktır. Çok kuru ya da problemli bir cildiniz varsa haftada bir kez kullanın ve ardından cildiniz hoşgörü inşa ederken hızı da ayarlayın. Ve bu kabuk, cildinizi çoğu kabuğun aksine güneşe daha hassas hale getirmese de, hemen sonra dışarı çıkmayı planlıyorsanız güneş kremi uygulamayı unutmayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© Copyright 2018. Cilt ve Yüz bakımı. Designed by Space-Themes.com.