29 Ağustos 2017 0

Aslında Temiz Cilt ister misiniz?

Aslında Temiz Cilt ister misiniz?

Şimdi, biliyorum normalde kıçımdan birine benzemiyorum, bu yüzden bu yazı biraz şaşırtabilir. Bu mesaja ihtiyacınız olmayabilir, ancak yaparsanız lütfen bugün size tekme atma iznini verin.

Çünkü gerçekte, bazen sadece insanların kendileri için plakaya adım atması ve cildini içten temizlemeye başlaması ve hayatlarını, güvenlerini ve benlik saygılarını aslında söylemekten gurur duyabilecekleri bir şey haline getirmek için ihtiyaç duyduğu şey budur. onların kendi.

Beni bir süre takip ediyorsanız, muhtemelen bir sonraki kremadan bir sonraki yüz yıkısına, bir sonraki hızlı çareye giderek nereye gitmek istediğinizi almazsınız.

Mesajım sana tepki gösterdi, o zaman içten dışa iyileşmen gerektiğini biliyorsun.

Çekirdekinizin derin olduğunu biliyorsunuz, bunun cevabı ve almak zorunda olduğunuz yol budur.

Bastığınızı ve iç değişiklikleri yapmanız gerektiğini biliyorsunuz, sağlıklı olmaya başlayın; İyileri temizlemek ve kendinizle daha iyi bir ilişki kurmaya başlamak için derin iç işler yapın. Kendinizi, her geçen gün kendine güvenen ve güzel hisseden, mutlu, sağlıklı bir insana yeniden hayata döndürün – ki, olması gerektiği şekilde.

Bunu yapmayı düşündüğünü söylüyorsun. Gerçekten anlam yapıyorsun. Dürüst olmak gerekirse niyetlerin en iyisini elde ettiniz. Veya belki de bir kaç şey yapmışsın, derinlere inmişsin, biliyorsun, hepsini vermiyorsun ya da sadece biraz daha asıyorsun ve KEEP GOING.

Ancak bunun nedeni şu ki … Gerçekten açık ten istermisin, değil mi?

Uzun vadede, niyetler bok anlamı taşımaz. Adım atmak ve aslında işi yapmak – onunla yapışmak – her şey demektir.

Sence şimdi iyi niyetli olduğum yere varmam gerekiyor mu? YOK HAYIR!

Öyleyse, hayatınızın geri kalanında oturup, bunu yapacağınıza söyleyecekseniz, ama derinlerde, umursamayı ve neredeyse bunu bilerek, bunu tutmaya gerçekten yanaşmayacağınızı umuyor olursanız Bir sonraki krem ​​ya da yüz yıkama gerçekten bu sefer olacak. Sonra şaka yapmayı bırakın. Hem zamanlarımızı boşa harcıyorsun.

Hiçbiri bugüne kadar hiç çalışmadı …

…. Ve ne dediklerini biliyorsun …. ‘Aynı eski şeyi yaparak farklı bir sonuç alamazsın’.

Yani, anlıyorum. Zor. Değiştirmek zor Yolda duran çok şey var … insanlar, yerler, rutinler, yoğunluk, dikkat dağıtıcı şeyler, direniş, alışkanlıklar, duygular, korkular, güvensizlikler ve sadece eski tembellik. Çok engeller ve inan bana, anlıyorum. Bütün bunların ağırlığını bir noktada veya başka bir yerde hissettim.

Koşuşturmayı hatırlıyorum, derimde olduğum karışıklığı gidermek için umutsuzca bir sonraki krem ​​veya yüz yıkama bulmaya çalışıyordum … Biliyordum … Kesinlikle doğal olmak, yaşam biçimimi değiştirmek ve ne yapmam gerektiğini derinleştirmekten mutluluk duyuyorum. Bu şekilde cilt.

Ama istemiyordum. Zor olacaktı. Kremler kadar kolay değildi. Küçük kalmak, güvende kalmak, ne yaptığımı yapmaya devam etmek istedim, çünkü beni büyütmekten ve değişmekten korkuyordum.

Bu dünyada iki çeşit insan var …

 • Kişi A – Bu şeylerin onların başına geldiği onların suçu olmadığını söyleyen ve bu korkular ve engeller yüzünden değişiklik yapamayacaklarını söyleyen insanların çeşitleri ve bunu cüretle söylemek cüret ederdim ve muhtemelen benden nefret ederim Onları çağırdığın için şimdi
 • B Kişisi – Bu konulardan dolayı işleri bırakmalarına rağmen seçim yine de kendi seçimidir. Engelleri orada olmaktan sorumlu tutulmadıklarını biliyorlar, ancak engellerin yollarını etkilemesine nasıl izin verdiklerinden sorumluluk alabileceklerini biliyorlar ve daha sonra ilerlemeyi seçiyorlar.

Gerçekleştirmek istediğinizi gerçekleştirmek istediğinizden emin iseniz, o halde B kişisi olmalısınız. Kurbanı oynayamazsınız.

Bazen bu atılımı yapmanız ve yapmanız gerekiyor. Bazen her şeyden daha vazgeçmek istediğinizde bile zorlamalısınız.

Evet, korkunç. Evet çok korkunç. Evet bazen zor oluyor. Bu onun bir parçası. Öteki tarafa böyle kavuşursun. Ve şimdi pişman olduğumu mu düşünüyorsun? Artık diğer taraftayım ve hayat çok daha iyi bir heck mi?

Harekete geçmeli ve şunları söylemelisiniz:

Evet, bunun çok eğlenceli olacağını biliyorum, öğrenme deneyimi, beni sevindiren, dünyamı genişleten ve şimdiye kadar olduğumdan daha iyi hissettiren heyecan verici yeni şeylerin yeni bir sınırı … Ama ben de biliyorum …

 • EVET Zamanın zor olacağını biliyorum!
 • EVET, biliyorum her bit derimde çağırayım, bunun altına girip yolumdan ilerlemeliyim.
 • Evet, üstesinden gelmek zorunda kalacağım bazı engeller olacak.
 • Bazen berbat olacak.
 • İnişler ve çıkışlar olacak.
 • Bazen panik içinde uyanıp merak edip işe yarayıp yaramayacağımı merak ediyorum, gerçekten doğru yolda olup olmadığımı merak ediyorum.
 • Bazen ağlarım.

Ama siktir Hiçbir şey değdi kolay olmadı. Bizi büyüleyen bu zorlu durumlar. Işığa başlamadan önce boktan bir şey var.

Ve ışık …

 • Işık güzel, berrak, yumuşak bir cilttir.
 • Işık, kendine inanamayacağınız kadar muhteşem bir özgürlük ve güven duygusudur.
 • Işık sizi uyandıracağınızı biliyor ve değerli hayatınızı başka bir dakikalığına ayna önünde sallamıyor ve sivilceleri endişelendirmiyor, çünkü hiç bir şey yok.
 • Ve ışık, orada olsanız bile, neye benzediğinizden daha değerli olduğunuzu ve sivilcelerin sizi KENDİNE UYGUN OLMUŞTUR ve şaşırtıcı şeyler yapmaktan geri alacağını bilmiyor.
 • Işık tamamen TUTUK ve bir şeylerin eksikliği gibi değil.

Bu ışığın gerçek bir şey olduğuna inanamayacağınız bir yerde olabileceğini biliyorum.

Ve, iyi … Hayır, adım atmaya ve çamurdan içeri girmeye istekli değilseniz , buna sahip olamazsınız. Zaten bu sivilce problemiyle bok geçiyorsun, cansız cinsten ve tüm varlıktan umutsuzca istediğin güvene sahip olmak için biraz daha ne?

Yaptım. Binlerce kadın daha yapıyor. Kesinlikle de yapabilirsiniz.

Ve bu sıçramayı alma ve başlama – veya devam etme – bu doğal, bütünsel sivilce yolculuğu ihtimaliyle sıkışmış, bunalmış ve sinirli hissetmenize rağmen sivilce ile mutsuz bir hayat olan alternatifi kabul etmeye istekli olmadığınızı biliyorum .

Daha iyi bir hayatın köşede olduğunu biliyorsun, onu almanı bekliyor, bazen çok zor olduğunu söyleyen küçük sese başlasanız ya da yemek ya da farklı yaşam için ‘garip’ olsanız bile, Ya da aslında açık tenli olamadınız mı …?

O halde o yaşamı kabul etmeye istekli değilseniz, tek soru şudur:

Niye yürüyorsun ve işi yapıyorsun değil mi? İstediğin hayat senin elin altındadır. Neden almıyorsun?

Bu seslerin orada olduğunu biliyorum, ama iyi bir mazeret olmadığını biliyorsun. Onlardan daha iyisin. Sen kurban değilsin.

Bunun bir şekilde ya da başka bir şekilde olmasını sağlayacaksın ya da sonsuza kadar pişman olacaksın, hayatını daha çok harcıyorsun, çünkü doğuştan gelen ihtişamın sahibi olursan nasıl şeyler farklı olabileceğini düşünerek, bunu yapabileceğini kabul etmişsin Ve BT’ye kaptırdı.

Her neyse … eğer ben (hafifçe) kıçınızı biraz daha dayamamı isterseniz ve tabii ki cildi temizlemek için yolculuğunuz için bol miktarda hassas ve sevecen bakım ve rehberlik hizmeti sunuyorsanız,  6 Haftalık Doğal Açık Cilt Bootcamp tam size nerede olmak istemek.

Amacım size şu anda neler yaşadığınızı (acı, hayal kırıklığı, korku ve engelleri) tanıyan destekleyici kadınlardan oluşan bir grup sunuyor, ancak kendileri için adım atmaya ve bunu yapmaya karar veriyorlar. Bir şekilde olur.

Bence bu desteğe sahip olmak ve bunu kendilerinin yapabileceği düşüncesine sahip insanlarla kuşatmak büyük önem taşıyor.

Ve tabii ki diğer amacım, bu şeyi mümkün olduğunca kolaylaştırmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm araçları ve stratejileri sağlamaktır – doğal akne temizleme, zihniyet eğitimi, yemek planları, egzersiz programları vb. daha fazla.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© Copyright 2018. Cilt ve Yüz bakımı. Designed by Space-Themes.com.