25 Ağustos 2017 0

Bu Arındırıcı Çorap Ayaklarınızı Bebek Gibi Yumuşak ve Pürüzsüz Kılıyor!

Bu Arındırıcı Çorap Ayaklarınızı Bebek Gibi Yumuşak ve Pürüzsüz Kılıyor!

 

Sandal ve flip-flop sezonu tam hızla ilerledikçe, ayaklarımız spot ışığında biraz daha zaman harcayacak, bu da biraz daha TLC’ye ihtiyaç duyacakları anlamına geliyor. Ancak, çok sayıda yaz partisi, arka bahçesinde barbeküler ve plaj kaçaklarının olması ve çok az zaman geçirmesiyle, bir ayak spa’sı için fazladan bir iki saat (veya bir randevu istemezseniz daha fazla) var mı? Kuru, sert ve çarpık ayaklar için üç adımlık, yoğun bir tedavi olan Baby Foot’a girin. Bu ayak izi çıkarma çorapları, binlerce olumlu eleştiri ve dergi özelliklerini üretti, daha önce ve sonra büyük farklar gösteren resimlerden (Uyarı: bu resimler hoş değil!) Akıl karıştırıcı değil. Ve bu beni hiç de şaşırtmaz-denedim ve onu seviyorum! İşte bu kült favori ayak kabuğu hakkında bilmeniz gereken başka şey var.

Bebeğin Ayağı Nedir?

Ayak tırnakları, pomza taşları, file, tıraş bıçağı ve pürüzlü, kuru ve çatlama tabanlıkları için diğer eksfoliye edici ürünlerden farklı olarak, Baby Foot, 17 çeşit doğal ekstrakt ve meyve asidi – burdock kökü, limon, sarmaşıktan yapılmış bir formülü ile yoğun bir ayak kabuğudür. , Greyfurt, püskürtme ve papatya (birkaçını isimlendirmek için) birlikte çalışarak ayakların tabanındaki ölü cilt katmanlarındaki desmosomları (cildin katmanlarını tutan yapışkan hücre yapılarını) hedefe doğru hafifçe parçalayabilir. Sonuç olarak, ölü cilt katmanları kolaylıkla soyulmaya ve cildin taze bir tabakası ortaya çıkmaya başlıyor. En iyi bölüm (elbette bebek yumuşak ayaklarının yanı sıra), tedavinin çaba sarfetmek için az çaba harcaması gerekir – ponponları alın!

İki plastik çorapta barındırılan Baby Foot’un formülü, kanepede dinlenirken, en sevdiğiniz TV şovunu geride bırakıp evin çevresinde işleri de yaparken sihirini çalıştırabilir. Birlikte verilen yapışkan ayak bileği bandı sayesinde, çoraplar işinizi alırken ayaklarınızın üzerinde güvenle durur! Çıkartıldıktan sonra yapmanız gereken tek şey ılık su ve sabunla durulayın ve ayaklarınızın soyulma işlemine başlaması için üç ila yedi günü bekleyin.

Bebeğiniz Ayak, utangaç güzellik ikilemlerine (hobbit ayakları gibi) bakmayı taahhüt eden en güzel ürünlerle aynı şekilde dikkatime çekildi: internette virüs öncesi ve sonrası fotoğraflar. Ölü cildin yaprak dökülme görüntülerine bir bakmak -bir yılanın cildi dökülen yılana benzer- güzel, bebek yumuşak, işlem sonrası ayaklar ve ben satılmıştı. O zamandan beri, güçlü ayağı kabuğu, ölü kış derisi birikiminden kurtulmak ve tabanlarımın sandal sezonu için ip uçlu olmasını sağlamak için kullandığım şey oldu.

Bebeğinizin Ayak’ı ile ilgili sevdiğim şey çaba sarfetmek için çok az şey gerektirmesi ve olağanüstü sonuçlar doğurmasıdır. Ölü deri hücresi oluşumunu yok eden eksfoliye edici botanik ekstraktlarla dolu plastik çoraplara bir saatlik ısınmak, iki haftadan daha kısa sürede yumuşak ve pürüzsüz ayaklara yol açtı.

İpuçları: En iyi sonuç için Bebek Ayak Nasıl Kullanılır

Ayaklarınızı ılık suyla ve nazik bir sabunla yıkadıktan sonra ayakları Bebek Ayak’ın plastik çoraplarına yerleştirin ve ayak bileği bantını yerine oturtmak için kullanın (eğer tedavi sırasında dolaşmak isterseniz, plastik üzerine bir çift düzenli çorap eklemeyi deneyin Her şeyin yerinde kalmasını sağlamak için çoraplar). Kaldırmadan önce ayağınıza bir saat kadar ürünü emdirin. Ilık su ve sabunla tekrar durulayın. Üç ila yedi gün sonra, ayakların, ayak parmaklarının ve hatta ayakların tepelerinde bile soyulduğunu fark etmelisiniz. Soyma işlemi genellikle yedi ila 10 gün arasında sürer, ancak 14 gün sürebilir. Bu işlem sırasında losyon uygulamasını önlemeye çalışın; ancak eğer ayaklarınız çok kuru görünüyorsa, yağsız nemlendirici ince bir tabaka uygulayabilirsiniz – ve hızlandırmak için ayaklarınızı günlük olarak (ya da mümkün olduğunca sık sık) suda ıslatın Soyma işlemi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© Copyright 2018. Cilt ve Yüz bakımı. Designed by Space-Themes.com.