25 Ağustos 2017 0

Bu Maske Gerçekten Sağlamlaştırıp Cildinizi Düzeltebilir mi?

Bu Maske Gerçekten Sağlamlaştırıp Cildinizi Düzeltebilir mi?

 

Fark etmediyseniz, maskeler artık sadece bir trend değil, burada kalmak için bir zımba torbasıdır. Kilten yumurta köpüğüne kadar, cilt tipini ve endişesini gidermek için geniş bir maske çeşidi bulunur. İşte Dermstore’da, maskeleme çılgınlığına yabancı değiliz, bu yüzden Erno Laszlo’nun soyma toz maskeleri serisini başlattığını duyduğumuzda meraklandık.

Bir Soyma Maskesinin Kullanımının Faydaları

Koreli kaplıcalarda yapılan eski yöntemlerden esinlenen soyma maskesi, cilt bakım ihtiyaçlarınızı karşılamanın diğer etkili bir yoludur. Bir sıyırma maskesini kullanmanın yararı, deneyiminizi özelleştirmenize ve nereye uygulayacağınıza karar vermenize izin vermesidir-yüzün tamamında veya sadece ekstra sevgiye ihtiyacı olan alanlarda. Bunun nasıl çalıştığını merak ediyor musun? Erno Laszlo’nun Firmarine Asansör Yüz Maskesinin nasıl kullanılacağını öğrendiğimizi takip edin.

Bu Soyma Maskesi Nasıl Çalışır?

Talimatlar oldukça basit ve neredeyse başarısız oluyor. Cildinizi temizledikten sonra iki kabı (bir sıvı formülü, diğeri de bir tozu içerir) bir kaba dökün.

 

Muslu gibi bir kıvama gelinceye kadar spatula (kitte bulunur) ile karıştırın.

Maske derhal uygulanmasını öneririz, çünkü bu tozu to mask formülü katılaşır ve birkaç dakika içinde yüz şeklinize uymasını sağlar. Her zamanki gibi saç çizgisi ve ağız bölgesinden uzak durun.

Maskeyi yaklaşık 15-20 dakika tutun. Maskeyi çıkarma zamanı gelince, alından başlayın ve maskeyi yavaşça (ve yavaşça) aşağıya doğru soyun. Maske katılaştığından kolaylıkla çıkarılmalıdır, ancak artık fazla artık olduğunu fark ederseniz, ılık suyla silin deneyin.

 

Karar

Cildinizin sıkılığını ve elastikiyetini geri getirmek istiyorsanız, güzellik kabininde Erno Laszlo’nun Firmarine Asansör Yüz Maskesi için biraz yer açmanızı öneririz. Sonuçlar ustalıkla, ancak cildimiz bunu kullandıktan sonra kesinlikle daha yumuşak ve daha sıkı hissetti. Her ne kadar bir DIY maskesi başta korkutucu gelse de, bu ürünün kullanımı çok kolaydır-tüm işlem yaklaşık 20-25 dakika sürer. Daha pürüzsüz bir uygulama için kıvamdaki parçacıklardan kaçınmak için formülün gerçekten iyi karıştırılmasını öneriyoruz. Maske neredeyse derhal kurur böylece damlayan ya da bir karışıklık yaratmak için endişelenmeniz gerekmez.

Artı olarak, bu tozu to mask formülü nane nişastası yağı içerir, bu nemlendirici bir nane kokusu verir ve cildinizde serin hissi veren hafifçe tinsel bir his verir. Bunu biraz daha yüksek fiyat noktasını göz önüne alarak haftalık olarak (marka tarafından önerildiği gibi) kullanmayı tercih etsek de, bunu selfie hazır olmamız gereken özel günler veya günler için rezerve edebiliriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© Copyright 2018. Cilt ve Yüz bakımı. Designed by Space-Themes.com.