25 Ağustos 2017 0

Bu Sonbahar İçin En İyi 7 Saç Renkleri ve Trendleri

Bu Sonbahar İçin En İyi 7 Saç Renkleri ve Trendleri
Plajdaki flip-floplar ve güneşlik şapkalar ve katmanlı kazaklar ve yapraklı yürüyüşlerle parkın içinden çıktı. Herhangi bir yeni sezonda kıyafetlerinizi boşaltmanız gerekmez, ancak yaz kilitlerini sonbahar esintili kesimlerine ve renklerine yükseltmek için yeni bir fırsat verilir.
Düşme zirvesi güneş ışığı dolu aylardan daha kısa olmasına rağmen yılın bu saatinde saç eğilimlerinin tonları ve türleri daha zengin, daha canlı ve daha dayanıklıdır. İlham aldığınız uzunluk ve gölge önemi ne olursa olsun, salona yöneldiğinizden ve en iyi renk sanatçılarından ve stilistlerin önerdiği bu düşme saç trendlerinden birini talep ettiğinizden emin olun.

1. Sıcak Sarışın Tonları

Sarışın kulüpinin bir üyesiyseniz, muhtemelen onu terketmekten çekinirsiniz. Saçlarınızın rengi ne olursa olsun eğleneceksiniz, saç renklendiricisinden Christina Culinski’nin açık renk kilitleri yıl boyu korumak için tam izniniz var. Ancak, platin görünümünüzü sallamak yerine, Culinski neredeyse beyaz bir renkle yıkamak yerine, biraz daha sıcak bir renk tonuyla altın bir parlaklık yaratacağını önermektedir. “Renkli kişinizden yaz sarışınınızı derin şartlandırma işlemi ile tazelenmesini isteyin. Kokuyor ve saçınızı ipeksi bıraktığından, içerisine ilave edilen Hindistan cevizi ile her şeyi seviyorum “diyor. “Sonra, boyut eklerken zirvelerinizi zenginleştirmek için zengin bir altın tonoz isteyeceksiniz.” Deneyin Serge Normant Meta Blonde Canlandırıcı Saç Kremi

2. Daha Uzun Kilitler
New York'taki L'Appartement Hair Boudoir'daki stilist Tina Malhotra, birkaç inç kesmek yerine, bu sonbaharda daha uzun saçlara doğru daha çok sayıda kadın çekim yapacaklarını söylüyor. "Müşterilerimin birçoğu geçen sene lob almakla eğilim göstermekteydi ve şu anda sonbahar için uzun kilitlerini bir kez daha kucaklamaya hazır 'büyüyen' aşamadalar" diye açıklıyor Gerçi bukleleri boşver. Malhotra, daha karanlık sabahları sayesinde saçlarını düzgün ve pürüzsüz olarak giyeceğini ve zamanlarını kıvrımlı bir demirle harcamak yerine uykularına çekeceğini tahmin ediyor. "Oldukça fazla terleme yapmadığımız için saçlarımızı daha az yıkıyoruz. Düzgünce giydiğinizde, stilinizi birkaç gün daha uzatabilirsiniz "diye ekliyor.
3. Karamel "Bebek" Önemli Noktalar
Cildinize bakım ürünleri konusunda seçici olabilseniz de, saçınıza geri döndüğünüzde, çok fazla bakım gerektirmeyen bir renklendirme yöntemiyle gitmek önemlidir. Yumuşak, romantik ve kullanımı kolay bir sonbahar tonu için Culinski renkistinizden karamel "bebek" vurgularını denemelerini istemektedir. Bu küçük bölümler, doğal renklerinizi ortaya çıkaran yüzünüzdeki saçlardan çekilir. Kısmi öne çıkanlar dikkat çekici bir şekilde büyümeye eğilimli olduğundan kış boyunca bu rengin korunması hakkında endişelenmeniz gerekmez, aksine yaz ve son renkleriniz doğal bir görünüm oluşturmak için birlikte harmanlanır.
4. '90'lı yıllardan ilham alan Saç Stilleri
Bil bakalım ne oldu? "Rachel saçları" geri döndü! Her neyse, yine de. Malhotra'ya göre, "90'lı yıllar bir dönüş yapıyor ve on yıllar önce gördüğümüz tüylü stili yeni bir hale getirerek çok daha katmanlı lob stilleri göreceğimizi düşünüyorum" diye açıklıyor. "Köprücük kemiği boyu kesimi, özellikle saç stilini bitirmek için bir dalga eklediğinizde, saçınıza daha fazla şekli ve dokuyu düşürür". Saçlarını daha kısa kesmek isteyenler için de bu mutlu bir araçtır ancak dalma. Bu biraz daha kısa saç uzunluğu hissettiğinizde, kısa saç stilinizin sizin için gerçekten doğru olup olmadığına karar verebilirsiniz.
5. Zengin Çikolata Düşük Işıklar
Yaz boyunca aşık mı oldun, şimdi de rezil "kucaklama" mevsimi boyunca kaçmak için daha ciddi bir şeyler mi arıyorsunuz? Culinski, daha seksi ve klas bir görünüm için, ünlülerin sevdiği dile getiren zengin çikolata düşük ışık trendiyle oynaman önerisinde bulundu. Bu düşük ışıkları daha açık bir esmer gölge ile karıştırdığınızda, dokunun ipeksi pürüzsüz hale geldiğini açıklıyor. Mavi veya yeşil gözlü mü? Gerçekten gözlerini kırpmak için daha koyu renkte cesaret edelim.
6. Doğal Dalgalar
Saçlarınızın doğal olarak dalgaları varsa, bu kaygısız saç kıvrımlarının sadece yazın değil, sonbaharda da olduğunu bilmekten mutluluk duyarız. Malhotra, düz ve şık görünüm yaşam tarzınıza uymuyorsa, plaj dalgası görünümünün büyük, yumuşak, yumuşak dalgalara hafif bir yükseltme yapabileceğini söylüyor. "Bunu, saçlarınızı daha kalın ve hacimli görünmesi için sıkı bukleleri fırçalayarak bir kıvrılma demiriyle gerçekleştirebilirsiniz" diye açıklıyor.
7. Bakır Balayage
Aylar boyu moda olacak olan tamamen yeni bir görünüm için mi? Culinski, zengin sıcak balayaj tonlarının sonbahar sezonunun tüm öfkesini açıkladığını açıkladı. "Bu tonlar yazın soluk rengini ısınır ve muhteşem parıltı ve ışıkla saçlarınızı saçar hale getirir" diye açıklıyor. Balayage'in birçok katmanı, kışın gelmeden önce güneş ışınlarının son birkaç ışınını yakalarken, şu an etrafınızdaki giysilerin katmanlarını taklit eder.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© Copyright 2018. Cilt ve Yüz bakımı. Designed by Space-Themes.com.