25 Ağustos 2017 0

Cyndi Lauper, Sedef Hastalığıyla Devam Eden Savaşı Hakkında Konuşuyor

Cyndi Lauper, Sedef Hastalığıyla Devam Eden Savaşı Hakkında Konuşuyor

 

Kim Kardashian West, sedef hastalığına ilişkin devam eden problemlerini, cildinizde artmış, kırmızı ve pul pul renkli lekelere neden olan bağışıklık aracılı bir hastalık hakkında anlattı; bu durum için farkındalığın artmasına yardımcı oldu. Şimdi, başka bir A lideri aynı niyeti ile konuşuyor.

Pop simgesi Cyndi Lauper, Günaydın Amerika’da sedef hastalığına karşı savaşı ve Novartis’le (Cosentyx’in ana şirketi olan bir anti-sedef hastalığı ilacı) olan ortaklığıyla ilgili konuştu ve bu da hastalığa yakalanmış olanlara ulaşmasına yardımcı olacağını umuyordu.

Ayrıca Meş gibi: Kadınlar, Psoriasis’in Gibi Sevindiğini Gösteren Güçlü Fotoğrafları Sevdiler

“Ben onunla birlikte 7.5 milyon insandan biriyim ve karanlıkta oturup yalnız oturmayacak kadar stres atamıyorum, hasta olduğunuzda, izole ve güçsüz hissedersiniz, ancak bilgi güçtür, o yüzden gidin SeeMeToKnow.com ve hikayemi ve diğer insanların öykülerini dinleyeceksiniz.Herkesin sürekli söylediği, sizin için doğru olan tedaviden vazgeçmeyin, sadece döküntü değil, iltihaplan bir şey. ”

Amerikan Dermatoloji Akademisine göre tipik olarak dirsek, diz veya kafa derisinin dışını etkileyen sedef hastalığı her yaşta başlayabilir. Lauper, “Baştan ayağa kaldırıldım (kafamda başladım) ve kendimi kötü hissettim” diyor Lauper. “Ama vazgeçmedim, her türlü çılgınca muamele gördüm … Fakat bir kişi için neyin işe yaramayacağını” başka biri için çalışmayacağım. ”

Semptomlarınızın bir kaydını tutun ve karşılaşabileceğiniz herhangi bir ağrı veya rahatsızlığı en aza indirgemek için size doğru tanı koyup tedavi edebilen kurul tarafından onaylı dermatologları ziyaret edin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© Copyright 2018. Cilt ve Yüz bakımı. Designed by Space-Themes.com.