29 Ağustos 2017 0

David’in Akne Özgürlüğüne Yolculuğu

David’in Akne Özgürlüğüne Yolculuğu

Hey L Vitaminler 🙂

Aşağıda, David Benjamin ile sağlıklı ve vahşi web sitesinin bir röportajı bulunmaktadır  (ancak onu Acne Erasing Secrets’ten tanıyorsunuzdur).

Bu, doğal olarak ve bütüncül bir şekilde cildini temizleyen, peptitlerle olan kısa röportaj dizisinden biridir ve onlar için ne çalıştığını ve neyi başaramadıklarını bulurlar!

Bunlar iki haftada bir yayınlanır ve doğal olarak cildinizi temizlediyseniz ve Aşk Vitamini’nde yer almak için kendi röportajınızı doldurmak istiyorsanız, o zaman buraya tıklayın !


Akne deneyiminiz neydi? Kaç yılın var; Nasıl hissettirdi

Yaklaşık 5 yıldır sivilceleri açıp kapadım, stresli, sinir bozucu ve kesinlikle güven seviyemizi etkiledi.

Kendimi bir insan olarak daha az değerli hissettirdim, bu garip, çünkü doğru değil. Değerinize nasıl hissettiğinizi nasıl etkilemeyeceğinize nasıl bakmalısınız, ama bazen bunun olmasına izin veriyoruz, çünkü gerçekte kim olduğumuz hakkındaki gerçeği unutuyoruz.

Akne kullandıysam herşeyi çok farklı bir şekilde görürdüm, onunla rahat ve huzurlu olurdum ve bundan dolayı da çok daha hızlı temizleyecektim.

İşe yaramayan bütünsel iyileşmeden önce ne tür şeyler denedin?

Proactiv, Clean and Clear, tezgah üstü her yüz orada yıkanmış … Ben hemen hemen hepsini denedim. Çoğunlukla cildimi kurutup daha kırmızı yapmışlardı.

Parmak Defect Accutane

Akutan’ın bir sonucu olarak ağabeyimin doğum kusuru

Neyse ki Accutane’i denemedim ya da böyle bir şey yoktu … Ağabeyim aslında Accutane yüzünden bir doğum kusuru ile doğdu, bundan kaçındım ve diğerlerinin ne pahasına olursa olsun net bir şekilde yönlendirmesini tavsiye ediyorum.

Aknenin bütünsel olarak tedavi edilebileceğini nasıl keşfettiniz?

Annem, aslında … o bir doğal kaynaktı ve beni kil, elma sirkesi, detoksifikasyon için şifalı otlar gibi şeylere tanıtmaya başladı.

Aynı zamanda sivilcemi temizlemekle, doğal bir şekilde bana destek vererek, bilgiyi aynı anda büyüttü. Bilgi ve desteğinin olumlu bir yan ürünüyim ve bunun için çok müteşekkirim.

Cildinize en büyük farkı yaratan özel şeyler nelerdi? Senin için ne çalıştı?

Daha sağlıklı, daha temiz bir diyet yemek; Özellikle kolon ve karaciğer detoksifikasyonunu yapan detoksifikasyon otlarını kullanarak; Ayrıca paraben, sülfat, benzoil peroksit vb içermeyen sadece doğal cilt bakım ürünleri kullanmaya başladı.

Yaklaşımım “akne saldırısı” dan “cildim iyileşme” ye değişti, bu da benim için büyük bir değişim oldu.

İç meseleden kaynaklanan cildinizin bir parçası olan bir şeye saldırmanın aksine denge, iyileşme ve iyileşme üzerinde daha fazla durmamı sağladı.

Engel var mıydı? Bütün süreç boyunca zor geçen şeyleri mi?

Benim için biraz detoks üreten otlar kullanmaya başladım ve sonuçlarını gördüm, ancak tutarlı değildim, bu yüzden biraz detoks yaparım, biraz abur cubur yiyebilir, şeker falan vb. … ve sonra birkaç gün ot atarken atlayın.

Şifalı bitkiler almak konusunda tutarlı olsaydım ve daha sağlıklı bir diyet, içme suyu, doğal cilt bakımı vb. Hakkında tutarlı olsaydım cildim çok daha çabuk temizlenmiş olurdu.

Aslında, çalıştığım ve kaldığımın farkında olduğum şeylere odaklanmış olsaydım, sadece birkaç hafta içinde tamamen cildi temizlerdim olurdu.

Akne temizleme ve cildinizi iyileştirme konusundaki uzun vadeli ilerlemeniz için sağlığınıza odaklanma, inanç ve taahhüt önemlidir.

Cildin temizlendiğinde nasıl hissettin?

Mutlu ve rahatladın! Sivilce geçirdiğim için hayatımda çok eğlenceli olacak bir sürü deneyime atladım gibi hissettim.

Sivilce yüzünden kısmen de olsa duygusal bagajım taşıdığım gibi herhangi bir okul dansına veya baloya ya da başka bir yere gitmedim.

Umarım buna bağlanabiliyorsan, akne seni hayattan yaşamaya ya da herhangi bir şekilde geri çekmene izin vermez. Yüzünüzün nasıl göründüğüne bakılmaksızın kendinize güvenin; bu, daha iyi hissetmenize yardımcı olur ve bir yan ürün olarak daha sağlıklı kararlar verir.

Aynadaki görüntünün size her baktığınızda sizi dövdüğüne izin verirseniz acı çekmeye ve üzülmeye devam edersiniz, ancak olması gerekmez. Bu bir seçenek, mutlaka üzülmek isteyip istemediğinize kendiniz güvenirseniz karar verirsiniz.


David Benjamin, Acne Erasing Secrets web sitesinin, YouTube kanalının ve AcneErasingSecrets.com’dakiprogramının yaratıcısıdır. İnsanlara vücutlarını ve sağlığını iyileştirme ve sivilcelerini doğal olarak temizleme yöntemlerini öğretir.

Ayrıca, blogunda, HealthyWildAndFree.com ve Facebook.com/HealthyWildAndFree’deki doğal sağlık, fitness, maneviyat ve yeşil yaşam hakkında videolar ve podcastler yazıyor .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© Copyright 2018. Cilt ve Yüz bakımı. Designed by Space-Themes.com.