29 Ağustos 2017 0

Dermatologlara Göre Temiz Ciltli Kadınlar Her Gün Yapacak 10 Şey

Dermatologlara Göre Temiz Ciltli Kadınlar Her Gün Yapacak 10 Şey

Cildi temizle: Hepimiz istiyoruz. Ama, hormonlar arasındaki kirliliği daha net, leke içermeyen cilt sağlamak ve bizim complexions mahvetmek için bekleyen diğer gözenek tıkayıcı saldırganlar, imkansız bir bir feat gibi görünebilir. Neyse olsa Dermatologlar göre, tamamen ulaşılabilir, ama sağ arka yolda cildinizi almak için birkaç yaşam tarzı değişiklikleri gerektirir. Daha net deriyle kadın (neredeyse) her gün, iki üst dermatologların tavsiye aranan ne kendimiz için öğrenmek için. Aşağıdaki uzman ipuçlarına bakın.

1. Sonic Temizleme Sistemiyle Temizlerler

Cildi temizlemek istiyorsanız, daha iyi temizlemelisiniz . Kurul onaylı dermatolog ve yazarına göre Cilt Kuralları: Bir Üst New York Dermatologis dan Ticari Sırların t, Dr. Debra Jaliman ondan daha kir, bakteri ve makyaj çıkartıyor gibi bir sonik temizleme sistemi”, başlamak için en iyi yoldur Cildinize derinlemesine bir temizlik yapmanın yanı sıra, sonik temizleme fırçaları cildin yüzeyini pul pul dökerek daha yumuşak ve pürüzsüz görünen ve hissettiren ve böylece daha net bir cilt ortaya çıkarır.

Deneyin: Clarisonic Mia 2 Yüz Sonic Temizleme Sistemi

2. Hafif Temizleyiciler Kullanırlar. 

Dr Jaliman, sonik bir temizlik sistemiyle cildinizi temizlemenin yanı sıra hafif bir temizleyiciye geçilmesini öneriyor . Patlamalar yaşıyorsanız, hafif bir temizleyici cildinizi doğal yağların sıyırmadan temizlemenizi sağlar. Doğal yağların cildini soymak, genellikle yağda ve daha fazla yağda artışa neden olabilir. Hafif temizleyiciler cildinizde daha nazik olduğu için, reçetenizi, kopmaları hedefleyen daha güçlü bir akne ürünü ile takip edebilirsiniz.

Deneyin: Glytone Hafif Jel Temizleyici

3. Yatmadan Önce Topikal Retinoidleri Uygularlar.

Dr. Jeremy Brauer, New York Lazer ve Cilt Cerrahisi Merkezi’nde sivilce, kurul tarafından sertifikalı bir dermatolog ve Klinik Araştırma Müdürü yaşıyorsanız, topikal retinoidleri denemek önerilir . Antioksidan bakımından zengin A vitaminden yapılmış bir topikal retinoidin gece rutininin bir parçası olarak cildinize uygulanması foliküllerin açılmasına yardımcı olabilir ve akne tedavilerinin daha iyi ve hızlı bir şekilde çalışmasına yardımcı olabilir.

Deneyin: Avene Retinal 0.1 Yoğun Krem

4. Onlar Ellerinizi Serbest Vardı

Sizi kırmaktan nefret ediyoruz, fakat cep telefonunuz koparmanızın nedeni olabilir . Jaliman’a göre, telefonunuzdaki bakteriler kopmalara neden olacak. Çözümü mü? “Telefonunuzu yüzünüze yaslayın, bunun yerine kulakiçi kulaklık kullanın!” Telefonunuzu kulak tıkacıya ek olarak dezenfekte edici bir bezle veya pamuklu yüzeyi ovuşturan alkolle silerek kullanmayı düşünmelisin.

5. Pick, Poke veya Pop Sivilce Yapmayın

Muhtemelen buna binlerce kez söylendiğinizi biliyoruz, fakat bizden bir hatırlatıcıya zarar vermeyeceğini düşünüyorduk. Dr. Brauer’e göre, cildinizi toplama, bastırma ve patlatmak size aradığınız sonuçları elde etmez. Açılmak için çaresiz olduğunuz bir sivilceniz varsa, çekim yerine etkilenen bölgeye bir nokta muamelesi veya sivilce kremi uygulamayı deneyin. Sonuçta, sivilce kremleri bu tür bir cilt bakım felaketi için tasarlanmıştır.

Deneyin: Kate Somerville EradiKate Akne Tedavisi

6. Onlar Önemsiz Atlayın (Çoğu Zaman)

Kabul etmekten nefret edeceğimiz kadar, her seferinde ve önemsiz yiyecekleri savurmaktan biraz suçluyuz. Ve bizim isteğimiz için tatmin edici olsa da, abur cubur cildimiz için yararlı değildir. Dr Jaliman sizin işlenmiş gıda, şeker ve azaltmayı tavsiye süt alımını döküntülerini yol açabilir olanlar beri ve tavsiye “Bir diyet yemek antioksidanlar açısından zengin yerine.” Söyleniyor, hala gibi sağlıklı tatlı ile tatlı diş yenik düşer Antioksidan bakımından zengin meyveler ve meyveler.

7. İyi Gece Uyurlar.

Söylemesi yapmaktan kolay, değil mi? Ancak, açık cilt uğruna (ve aklı uygunluğunuz için) Dr. Brauer, daha iyi bir gece uykusu elde etmenin bir anlamı olduğunu söylüyor . Uyuduğunuzda, cilt yenilenme denilen bir süreçle kendini yenilemek için çalışır ve uyku eksikliği, yorgun görünümlü bir cilt, koyu halkalar, göz çevresindeki tüysüz poşetler ve bazen kopmalara neden olabilir. Bunun, telefonunuzu veya TV’nizi her zamankinden bir saat erken kapatabileceğini, yatmadan önce rahatlatıcı bir balon banyosu alarak veya meditasyona bir deneme yapmanın mutlaka olacağını mutlaka söyleyin!

Deneyin:  Perricone MD Uyku Desteği Whole Foods Supplements

8. Bir Kil Maskesi Kullanıyorlar.

Bir yüzüme ihtiyacın var ama zamanın yok mu? Dr. Jaliman cildinize haftalık evde kil maskesi yüzüne bakmanızı öneriyor. En sevdiğiniz bentonit enfüzyonlu yüz maskesini kullanabilir veya kendiniz yaratabilirsiniz! Kendi kil maskenizi DIY yapmak için Dr. Jaliman, doğal kalsiyum bentonit kil tozundan iki çorba kaşığı bir çorba kaşığı su ve bir çorba kaşığı bal ile bir macun oluşturmak üzere birleştirmeyi öneriyor. Cilde uygulayın ve sıcak bir bezle durulamadan önce 10 ila 15 dakika sihrini çalıştırmasına izin verin. Cildin kuru ve voilà! Dr. Jaliman, “Cildiniz pürüzsüz, ancak sulu hissediliyor” dedi.

Deneyin: GLOBİ BIÇAKLARI MD LET ME CLARIFY Probiotik Arındırıcı Kil Maskesi

9. Bir Toner Kullanıyor

Zaten sabahları ve akşamları cilt bakım rutininde bir toner kullanmıyorsanız, şimdi başlama zamanı. Dr. Jaliman, daha net bir cilt için gözenekleri açığa çıkartmak için “glikolik asit veya salisilik asit içeren bir toner seçme” önerisinde bulundu. Daha net cildin yükselmesine ek olarak, tonerler cildin doğal pH seviyesini dengeleyebilir ve cildinizi rahatlatabilir.

Deneyin: SkinCeuticals LHA Solution

10. Güneş Koruma Örgüsünü Atlamayın

Koparma eğilimli cilt söz konusu olduğunda, cildinizle çalışan ve yeni lekelere neden olan güneş kremi bulma , düşündüğünüzden daha kolaydır. Dr. Brauer, UVA ve UVB güneş ışınlarından cildinizi koruyacak bir SPF anlamına gelen geniş bir spektrum seçmeyi öneriyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© Copyright 2018. Cilt ve Yüz bakımı. Designed by Space-Themes.com.