29 Ağustos 2017 0

Estroblock’u Nasıl Alabilir ve Şeffaf Kalacaksınız

Estroblock’u Nasıl Alabilir ve Şeffaf Kalacaksınız

 

Estroblock , dermatologun öngördüğü dahili antibiyotikler, Retin-A ve diğer geleneksel tedaviler dahil, şimdiye kadar denediğim herhangi bir şeyden daha iyi sivilcemi temizlememde yardımcı oldu.

ÇALIŞAN ve açıkça şaşırtıcı olan her şey gibi, ben de mutlu bir şekilde almaya devam ettim. Bir yıl geçene kadar. Ve sonra iki.

Ve ben de, Estroblock’u kullanıyordum, biliyorsun ki, kiiinda harcadın. 60’lık (üçlü kuvvetli) kapsüller için 40 dolar gibidir, bu yüzden ayda 20 dolar.

Ayrıca, Retin-A’nın, dini olarak uyguladığım Retin-A’nın tek bir başvurusunu kaçırdığımda sivilce patlamasından aşırı derecede korktuğumda, Retin-A’nın yaptığı gibi, bir top ve zincir gibi hissetmeye başlamıştı.

Ve bu kelimeyi bilerek kullanıyorum, çünkü şeyleri ibadet ettim.

Estroblock böyle bir şey hissetmeye başlamıştı. Estroblock’un bir dozunu kaçırırsam, yasal bir paniğe kapıldım. Tıpkı kamp, ​​seyahat vb. Gibi her yere sürüklemeliydim.

O sırada Vitex’i de alıyordum ve aynı şey orada oluyordu – bir süre alıyordum ve geçiş hakkında gerçek bir planım yoktu.

Alınmayı bırakırsam bedenim onun acılı ve hastalıklı yollarına geri döneceğini varsaydım (esasen zamanlarımda yardımcı olmak için alıyordum).

Derim hakkında iyi hissettim, aynı zamanda dolandırıcılık gibi biraz hissettim – beni sağlıklı bir vücut, beslenme ve yaşam tarzı değil, iyi bir yerde tutan bu takviyelerin olduğu gibi.

O zamanlar akne ve bütünsel şifa araştırması, kitap siparişi verme ve bulabileceğim tüm bilgileri internet üzerinden tarama yönünde çok yoğun bir aşamadaydım. Lara Briden’la rastladım ve tüm çalışmalarını tüketmeye başladım.

Vitex’den ayrıldıktan sonra oldukça kısa bir süre içinde onunla çıkmayı önerdiğini öğrendim. Bir yıl, kesinlikle önerilen dersinin üst sınırına doğru gitti.

Bu yüzden Vitex almayı bıraktım. Sonra merak ettim, Estroblock’u bırakmayı bıraktığımda ne olurdu?

Estroblock’un arkasındaki teori, karaciğerin östrojeni metabolize etmesine yardımcı olması. Ve eminim, almaya başladığımda aşırı toksik östrojen oluştu, ancak her gün iki yıllık üçlü kuvvet hapı bittikten sonra, östrojen gerçekten iyi durumdaydı?

Ve o yıllarda kötü estrojeni koyda tutmanın ve vücudun östrojeni dengede tutmasına yardımcı olmak için çok şey öğrendim.

Bu yüzden ipuçlarını sizinle paylaşmak istedim. DIM ekinizi almayı bıraktıktan sonra bedeninizin östrojenle olan iyi çalışmayı sürdürmesini sağlamak için yapılması gerekenler:

DIM’in Yaptığı İyi Çalışmaları Sürdürme

 • Karaciğerinizin sağlıklı olduğundan emin olmak önemlidir. Toksinleri düşük ve gıdaları arıtmada yüksek bir diyet yeyin. Ayrıca bir karaciğer takviyesi alabilirsin (ek ücretsiz olmak istemiyorsanız, aşağıda karaciğer ek bilgi var).
 • Karaciğerinize yardımcı olmanın diğer yolları, küçük yemekler yemeniz, uykunuzdan 3 saat önce yemenizi bitirmek ve karaciğerinize ve sindiriminize bir ara vermek ve iyileşmek için bir şans vermek için her oruç tutmayı düşünmektir.
 • Organik yemek ye. Pestisitler büyük endokrin bozuculardır. İlave masraf ve çabaya değer.
 • İç bitkilerinizin güçlü ve sağlıklı olduğundan emin olun. Bağırsağımızdaki bakteri, aslında aşırı östrojen ve diğer toksinleri metabolize etmede rol oynar. Probiyotiklerin çoğuna güvenmiyorum , ancak fermente gıdalariyi içerdekilerin iyi bakterilerle dolması için mükemmel bir yoldur. Ve kendiniz için düşündüğünüzden daha kolaydır.
 • Sadece cildinizin bakımını değil, vücudunuzun, saçınızın, mutfak ve çamaşır yıkama ürünlerinin tümünü sülfat, ptalat ve paraben içermemesine dikkat edin. Sülfatlar ve parabenler beden tarafından emilir ve östrojen gibi davranırlar.
 • Zehirli olan diğer şeyler arasında halı temizleyicileri, kurutucu tabakaları ve hava ferrahlatıcıları bulunur. Bir şeyden şüpheleniyorsanız, içgüdüleriniz doğrudur – hendek açın.
 • Alkol kullanmayı tamamen bırakın. Eğer içiyorsanız, karaciğer alkolü gidermekle meşguldür ve östrojeni detoks yapamaz, bu da vücuda devridaim yapacaktır. Kafeini de kısın veya ortadan kaldırın.
 • Eti kesin. Eti alıyorsanız, emin olun hormon ve antibiyotik içermez. Shaun Stevenson’un bu büyük sözü var – “Değil:” Ne yemek yiyorsun. ” It’s: ‘ATE yemek yiyorsun.’ “Etinizde hormonlar ve antibiyotikler varsa, o zaman bunları yiyorsunuz demektir.

ANCAK, çünkü etinizin içinde yapay hormonlar bulunmaması, kancanın kopmadığı anlamına gelmez. İçinde hala hayvanın doğal hormonları var. Doğal, çimen beslemiş etin pahalı olduğunu biliyorum, ancak ara sıra nadiren et yemeniz için bir hatırlatma olmasına izin verin.

“Etsiz Pazartesi”, birçok insan için bir şey haline geldi, ancak sanırım yalnızca haftanın bir günü et yiyebileceğiniz “Et Pazartesileri” olmalıdır.

 • Plastik su şişelerinden içkiyi bırakın. Bunun yerine musluğunuza uyan bir karbon filtre edinin. Su safhalarını elde etmek önemlidir, çünkü su, endokrin distrüptörlerle kontamine olabilir, ancak plastik kendisinin (BPA içerir) bir kirletici olduğundan şişelenmiş suyu satın almak kesinlikle bir yol değildir.

BPA’yı içeren her zaman temas kurduğumuz bir diğer unsur termal kağıt (mağazadaki makbuzlar gibi!)

 • Diyet ve yaşam tarzı ile Detoks. Yukarıda orucdan bahsettim. Eğer aralıklarla hızlı bir şekilde geçerseniz (8 saat gıda, 16 saatlik açlık = 24 saatlik bir döngü. Çoğu kişi erken bir akşam yemeği yiyip bunu başarmak için kahvaltı atlar), bir gün veya birkaç gün oruç kadar aşırı değil. Ama yine de toksinlerin serbest bırakılmasına yardımcı oluyor.
 • Terleme (sauna veya egzersiz yoluyla) da gerçekten önemlidir. Ayrıca sisteminizden çıkmak için toksinler alır. Masaj başka bir seçenektir.
 • Sonunda uyu. Uyku vücudunuz aktif detoks moduna girdiğinde.
 • Aktifleştiğiniz B vitaminlerinin yeterli olduğundan emin olun, çünkü bunlar karaciğerinizin detoks çabalarını desteklemek için çok önemlidir. Thorne Stress B Kompleksini alıyorum .
 • Bir anti-inflamatuar diyet yiyin. Üç üst iltihaplı gıdalar süt, şeker ve buğday. Vücudunuz kronik olarak iltihaplanırsa östrojen detoksifikasyonunu ve progesteron üretimini bozar. Tamam karbonhidrat yemeye pirinç ve patates dahildir.
 • Sebzeler çoktur gerçekten önemlidir. Meyveleri rahat tutun.
 • Karaciğer ve anti-inflamasyon takviyeleri düşünün. Bütün noktanın takviyeleri boşa harcamak olduğunu biliyorum, ama bunu sadece sizin için tam resmi elde etmem için dahil edeceğimi düşünmüştüm.

Şahsen Estroblock’u, yukarıda bahsettiğim B kompleksi haricindeki herhangi bir takviye ile değiştirmedim. Ancak, isterseniz, aşağıdaki gibi iltihap için yardımcı takviyeleri de alabilirsin:

 • Zerdeçal (maksimum absorpsiyon için formüle edilmiş bir zerdeçal takviyesi seçin)
 • Süt dikeni (vücudunuzun detoksifikasyon molekülü glutatiyon üretimini arttırır)
 • Reishi (mantar destekleyen karaciğer stresle de yardımcı olur, kahve yerine Reishi tonik içiririm!)
 • N-asetil sistein (NAC). (NAC ayrıca glutatyon üretimini artırmaya ve vücudu detokslamaya yardımcı olur.)

Her şey başarısız olduğunda, Öngörü Bloğu’nu bisikletle (Biraz zaman ayırın, daha sonra tekrar başlayarak bir hafta, bir hafta kapalı gibi) veya dozunu veya frekansını azaltmayı düşünün.

Şahsen, bu listede her şeyi yaptım ve cildim acı çekmeden yaklaşık 4 ay boyunca Estroblock’u başarıyla yıkmayı başardım.

Bir daha asla östrojen egemenliği yaşamayacak mıyım? Olabilir. Tatil boyunca içmeyi planlarım var! : /

Ancak Estroblock’a geri dönersem , ne kadar süre üzerinde olması gerektiği ve nasıl çıkacağına dair daha iyi bir plana sahip olacağım. Artık cildi temizlemek için benim hayat çizgim olarak görmüyorum!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© Copyright 2018. Cilt ve Yüz bakımı. Designed by Space-Themes.com.