25 Ağustos 2017 0

Harry Josh ile Sahil Dalgası Saç Eğitimi

Harry Josh ile Sahil Dalgası Saç Eğitimi

İçten doğal olarak zahmetsiz ve dişil olan, yardım edemediğimiz, takdir etmediğimiz kalın giysileri bükerek, kıvrılıp sallayarak geçiren bir şey var. Bildiğiniz olsun veya olmasın, ünlü stilist Harry Josh’un podyumda, kırmızı halıda veya bir dergide oluşturduğu plaj dalgalarını muhtemelen gördünüz demektir. Ve şimdi, ünlü Beach Waves Kralı, 2’si bir arada olan Seramik Marcel Curling Iron 1 Inch ile imza görünümünü çoğaltmak için bir video öğreticisi hazırladı. Hükümlü olma durumuyla ilgili herhangi bir şüpheniz varsa, onunla ve demiriyle poz veren A listesindeki müşterilerinize bakın ve bu adam gibi plaj dalgaları yapan hiç kimsenin olmadığını farkedeceksiniz. Bunu nasıl yapacağınızı öğrenmek için aşağıdaki basit videoyu manuelle izleyin.

 

 

Harry Josh’un Seksi Sahil Dalgaları İçin Pro İpuçları

Bir seferinde bir inçlik saç kesimleriyle çalışın.

Kafanızın sol tarafındaki tüylerden başlayarak, her seferinde bir inç kesit saçlarla çalışın. Josh, her bölümde “saçları sihirbazın çevresine sararak saç kökünün alnının önündüğünden emin” olduğunu açıklıyor.

Bu tarafla bitti mi Josh, “Başın diğer tarafına geldiğinde,” geriye sararak saçın ucunun arkada olduğundan emin ol “diyor.

Not: Saçınızın ucunu, daha az rafine, kaygısız görünüme tırnaklamak için serbest bırakın.

Saç dokusuna bağlı olarak iki ila yedi saniye bekleyin.

Videodaki modelle Josh, kalın olduğu ve kıvrılmayı iyi korunduğu için her bir bölümü yaklaşık iki üç saniye tutuyor. “Eğer saçınız dayanıklı değilse-belki kaygan, ipeksi, pürüzsüz, kıvırmaz” diye bölüm başına beş ya da yedi saniyeliğine tutmayı önerir.

Belirli bir kıvırma yerine gevşek bir dalga oluşturmak için saçları çekin.

“Hala sıcak olsa da,” diyor Josh, “Aslında saçları şekillendirebilirim. Üzerimden çekiyorum çünkü kıvırcık olmasını istemiyorum. Çekmeye devam ediyorum ve bıraktığımda, sürekli bir dalga desenim olduğunu görebilirsiniz. ”

Bir bölüm diğerlerinden biraz kıvırcıksa ne olur? Josh kolay bir düzeltme öneriyor. “Gerçekten hızlı sarın ve hala sıcakken, istediğiniz ucun şeklini düzeltmek için sonunda çekin” bölümünü kullanın.

Biraz daha vahşi ve daha seksi bir sarsıntı ve bir kapak yapın.

Buradaki görünümü bitirebilirsin, yoksa vahşi, seksi bir görünüm elde edebilirsiniz. Buradaki anahtarı sallamak, berbat etmek ve saçınızı vahşi ve büyük yapmak için biraz eğlenmek. Josh, bazı sineklik alacağını ve gözlerin üniforma olmayacağını belirtti. Bununla birlikte, “ne yapacak çok sayıda hacim, çok sayıda doku ve çok sayıda asansör yaratmaktır.”

Biraz saç spreyiyle bitirin, saçlarınızı tekrar açın ve voilá! Git ve seksi plaj dalgalarınızın tadını çıkarın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© Copyright 2018. Cilt ve Yüz bakımı. Designed by Space-Themes.com.