29 Ağustos 2017 0

Her (Tembel) Kızın Sahip Olması Gereken Çoklu Görev Güzellik Ürünleri

Her (Tembel) Kızın Sahip Olması Gereken Çoklu Görev Güzellik Ürünleri

En iyi arkadaşın şimdiye kadar oluşturulan her son güzellik ürünüyle oynamasına rağmen, cilt bakım rejimine göre çok daha az çarpıcı bir yaklaşım olabilir. Bir başka deyişle, muhtemelen geceleyin yüzünüzü yıkamayı, kapının dışına çıkmadan önce nemlendiriciyi uygulamanızı ve her zaman saçınıza hava sonrası kuru duş yapmanızı unutmayı unutmayın.

Herkesin kendine has bir güzellik anlayışı vardır ve YouTube videolarıyla kanatlı eyeliner uygulamaktan hoşlanan türden daha doğal bir galiyseniz, muhtemelen sabahları hazırlanmak için daha el ele yaklaşımı tercih edersiniz.

Bakımın düşük olması kötü bir şey değildir, ancak cildinize bakarken biraz tembel olursanız, çok fazla çaba sarf etmeden işi halleden çok görevli güzellik ürünleri seçmek istersiniz.

İşte cildi temiz ve sağlıklı tuttuğunuzdan emin olmanın en kolay yolu:

1. Makyaj Mendillerini Çıkartmak

Yatmadan önce her gece yüzünüzü temizlemeniz “öngörülüyor” olduğunuzu biliyorsunuz, ancak bazen rahatsız olamazsınız. Yüzünüzdeki su ve temizleyiciyi kendinize güvenmek yerine,  en azından kapanmadan önce günün kedi gözünden kurtulmaya çalışmak için , Dürüst Güzelliklerin Tadını Çıkaracak Şekilde Temiz Makyaj Temizleme Mendili’ni komidin torbasında saklayın.

2. Kuru Şampuan

Doğru olmasına karşın saçlarınızı günlük olarak yıkamamanız gerektiği için, sağlıklı yağlar ve besin maddeleri üretmesini engellediğinden, derinlemesine temizlemeden haftalarca sürecek mi? Kilitleriniz için muhtemelen en iyi değil. Şampuanlama programına ayak uydurmak yerine, One Love Organics’ten bu gibi kuru bir formata yatırım yaparak yağ dışarıda kalacak, ne olursa olsun taze görünümlü saç bırakacaksınız.

3. Çoklu Görevli Toner

10 adımlı gece güzellik rutini duydun, değil mi, bunun için kimin vaktiniz var? Siz değil, bu nedenle, uyku halindeyken harcanabilecek vakit harcamanızsızın (ya da aşırı televizyon izlerken) ihtiyaç duyduğunuz tüm ön-uyku cilt bakımını sağlayan bir ürüne yatırım yapın. HydroPeptide Bu  Temizleme Jeli tam olarak bunu yapar: daha genç bir cilt teşvik ederken makyajı temizler, tonlarca düzenler ve temizler.

4. Göz yanağı ve dudak rengi

Her şeyle ilgili az bakım yapılması, lisedenden beri makyaj hilelerinizin gerçekten gelişmediği anlamına gelir. Bu tamamen iyiyken, en azından göz, yanak ve dudak rengi trendini denemek isteyebilirsiniz. Ayrı satın almalar yerine, RMS Güzellik Lip2Cheek – Gülümsemegibi pek çok ürün  her üçü de bir araya getiriyor; bu nedenle, gün ortası bir rötuş için yalnızca bir tanesini toplamanız gerekiyor.

5. Gecelik Cilt Kurtarma

Akne ile mücadele ve derin temizleme tedavileri için dermatologunuz üç farklı ürünü önerebilir. Gözenekleriniz için en iyisini yapmak istiyorsanız, aynı zamanda üçlü çalışmaya daima zahmet olamazsınız. Bunun yerine, Korres’in Wild Rose Gelişmiş Parlaklık Uyku Facialı’nı bir fırtınayla verin. Bu cilt kurtarma tedavisi, uyurken tüm yaygara gerekmeden neye sahip olmanızı sağlar.

6. Deodorant Mendil

Kapınızı telefonunuzla, cüzdanınız ve anahtarlarınızla başa çıkmayı başarırken üretken bir gün. Unuttuğunuzdan değil, yapılacaklarınız listeniz her zaman beyninizde dönme devresindesiniz. Kendinizi deodorant üzerine koymayı unuttuğunuz yüz avuç içi farkındalığından kurtarmak için DERMAdoctor’un MED e TATE Antiperspıranlı Mendillerden birkaçını getirin . Çantanız, spor çantanız veya mutlu bir saat debriyajınız için yeterince küçük olan bu kullanışlı, kokuya karşı savurgan mendil ile dolu olduğunuzda sabah rutininize ekstra düşünce gerekmeyecek.

7. Eksfoliye Edici Çoraplar

Randevu almak ve tırnak salonunda iki saat harcamak gibi düşünülürse, zaman kaybı gibi hissediyorsa bu çorap çorabının sizin için bir işi yapmasına izin verin. Bu pullanma çoraplarını Bebeğinizin Ayakından giyin ve kaba, kuru ve ölü cilt hücrelerinin sadece birkaç gün içinde soymak için başka bir şey yapmadan izleyin. Bize inanma Denedik, buna biz ne düşündüklerimizi .

8. Döner Fondöten Fırçası

Kızlar gecede kızların için süper-glam olmasını istemediğinizden değil, temel üzerine koyduğunuzdan, allıktan, göz farı, bronzlaştırıcı ve ruj sadece … Yani. Çok. İş. Peki ya sizin için harmanlamayı zorlaştıracak büyülü bir fırça olsaydı? İyi haber: İşte! BlendSMART tarafından Döner Vakfı Fırçası bir düğme sadece bir tıklama ile 10 30 dakika ila makyaj uygulaması almaya 190 RPM döner.

9. Diş Beyazlatma Kalemi veya Sakız

Evdeki diş beyazlatma setlerini sadece ikinci paragrafa ulaşmak için okumaya çalıştınız mı ve gözleriniz başınıza geri döndü? Sonuçta, kimin daha hafif bir gölge yumuşatması için bütün çabayı gösterecek zamanı var? Aynı sonuçları vermenin daha hızlı bir yolu için, Dr. Brite’ın Peroksit Diş Beyazlatma Kalemiveya Profesyonel Beyazlatıcı Sakız’ı Süper Sütun tarafından düşünün ; e-postalara yanıt verirken, sürüşte veya Oyun üzerinde yetişmeye çalışırken sarıyı temizleyecektir . Thrones .

10. Otomatik Saç Dökücü

Saç stilistiniz evde mükemmel kumsal dalgalarını nasıl elde edebileceğinizi ayrıntılı olarak anlatıyor olursa olsun, onu her döndürdüğünüzde profesyonelden daha az görünüyor. Parmaklarınızı yakmayan plaj dalgaları için, sizin için saçlarınızı otomatik olarak toplar The Beachwaver Co. tarafından Beachwaver Pro’yudüşünün ! Genius? Öyle düşünüyoruz.

11. Gece Tan

Düğün günü en iyi arkadaşınızı desteklemek için bir kalabalığın önünde ayağa kalkmanız ve gelin elbisesi için seçtiği pembe gölge solgun cildinizle pek uyum göstermediğinden birkaç gün önceydi. Ancak programınıza hızlıca göz atmak, sırt üstü toplantılar, ilerleme raporları ve konferans aramaları gibi görünüyor; bunlardan hepsi de sprey bronzluk almamaktadır. Kurtarma işlemine: Gece boyunca Uyku Maskesi Tan Face, Tanrı Oku’nun yanında, çalar saat çaldığında güneşle öpüşüp duracak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© Copyright 2018. Cilt ve Yüz bakımı. Designed by Space-Themes.com.