25 Ağustos 2017 0

Mükemmel Selfie İçin Makyaj İpuçları

Mükemmel Selfie İçin Makyaj İpuçları
 1. Cildinizle eşleşen en iyi BB Cream veya renkli güneş koruyucusunu bulun. Cildin kusurlarının çoğunu pürüzsüz hale getirecek ve doğal, paçavralı ve selfie hazır görünecektir. BB Kremleri güneş kremi içerdiğinden, selfie dışarıda olsa bile cildi korur!
 2. Mat görünüm için Mineral Tozu uygulayın. Mineral partiküller, hepimizin nefret ettiği o cilalı bilardo topunun parlamasını önlemek için yağ emer.
   
 3. Vurgulamak istediğiniz özelliklere allık veya bronzlaştırıcı uygulayarak derinlik ve canlılık katın. Sağlıklı bir cilt tonu için yanaklarınıza allık veya bronzlaştırıcı uygulayın. Yüzün kenarını çeneye kadar izleyerek ve her iki taraftaki alında da yedekleyerek bir gölge oluşturun. Kemik yapınızın doğal güzelliğini vurgulamak, sanatsal bir ustalıktır.

  pressed-mineral-makeup 

 4. Işık taklit bir parıltı ile çenekkarın üst vurgulamak. Bu başka bir sanatçı numara. Şimşiri yukarı doğru 1/3 yanaktan kulağa doğru yukarı doğru kaydırın. Bronz Trio’da parlayan altın seçmek için harika bir vurgulamaktır. Parmağınızla veya fırçayla yalnızca bir parıltı ipucu uygulayın. Bir renk çizgisi yaratmayı hedeflemeyin. Parlatıcının bir ışık yansıması önermesini istiyorsun. Elmacık kemikleriniz aydınlık olacak!
  shimmery mineral makeup eyeshadow blinc-amplified-black-mascara
 5. Kaşınızı biraz renkle tanımlayın! Ayrıca göz kapağının altındaki ve üst kirpik çizgisinin kenarlarına bir ipucu ekleyin. Bu, gözlerinize ışık tutar ve yepyeni bir görünüm yaratır. İnsanlar gözleri okuyor; Senininkinin parladığından emin ol! Gözlerinizdeki ışıltıyı da ortaya çıkarmak için rimel uygulayın. Kaşları tanımlamak ve göz kalemi yaratmak için göz üçlüsündeki fırça ve daha koyu bir gölge kullanın.

  makeup brush set 

 6. Ağzını güçlendir. Dudaklarınızı şekillendirmek için her zaman doğal bir dudak rengi ekleyin ve selfie görünümünü tamamlayın.
 7. Kameranızı yüzün ortasına doğru yukarı doğru tutun. Çenenizi biraz yukarı çekin, başınızı sola veya sağa çevirin (hepinizin daha iyi bir tarafı var, sizinkini bulmak için keşfediyoruz) ve tıklayın ve paylaşın! Muhteşem dahling'e benziyorsun!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© Copyright 2018. Cilt ve Yüz bakımı. Designed by Space-Themes.com.