26 Ağustos 2017 0

SAĞLIKLI KALMAK İÇİN TAVSİYELER

SAĞLIKLI KALMAK İÇİN TAVSİYELER

Sağlık gerçekleri içeren herkesin bilmesi gereken bazı yeni yayınlanan tıbbi araştırmalar ve tavsiyeler hakkında size söylemek istiyorum.
Günde 3 öğün protein yeme yaşlılar gücünü korumak yardımcı olabilir.Ne yazık ki, ileri yaş ile kas kütlesi kaybetmek, ama düşüş gerçekten isimlendirilmektedir. Gün boyunca yemek de dahil olmak üzere protein Kas kaybını azaltmak için yardımcı olan Kanadalı bir çalışmada bulundu. Yaş olarak, sadece akşam yemeğinde protein yemeyi tercih ediyorum. Bu gerçekten bir uyandırma çağrısı.
Çalışmanın yazarları, Stephanie Chevelier, diyor ki:
“Önemli nokta, yeterli protein yerine sadece [yemek] daha güçlü kas bina teşvik etmek ve üç öğün durumlar yaratmak.”
Çalışmanın erkekler için 3 öğün içine yayılmış protein 3 oz önerir. Kadınlar için, bu öneri sadece 3 oz altındadır. Sabun ya da ortalama yetişkin avuç bir çubuk et 3 oz boyutudur. 1 oz protein seçenekleri bazı örnekler pişmiş fasulye bir yumurta, bir yemek kaşığı fıstık ezmesi ve bir çeyrek fincan vardır. Bu oldukça basit. Sadece kasıtlı olması gerekir.
Batı Diyet vs Akdeniz Diyeti
İtalya'dan başka bir çalışmada (pizza ve makarna yorumu) gerçek bir Akdeniz beslenmenin faydaları yineledi. İtalya yemekleri burada ve bir iki şey daha fazla meyve ve sebze yemek, ve daha sağlıklı bir şekilde pişen yiyecekler iyi bir sağlık için hayati önemi olan bütün detayları biliyor. Yediğimiz ne olduğumuzu düşünüyorum çünkü bu benim için özel bir konu. Bu cilt sağlığımız içerir. İyi bir cilt bakımı için iyi bir genel sağlık ve sağlıklı yaşam için savunan olmadan tavsiye veremem.
Balık ve yağsız et az miktarda yiyecek amacı, zeytinyağı, üretmek, ve bazı tam tahıllı gıdalar. Diyet (günde 3 gram), zeytinyağı ve kepekli tahıllar, protein, meyve ve sebze ve daha az ağır olması gerekir.Bu ucuz karbonhidrat ve şeker Batı diyet pahalı bir tura.
Bu diyet için bir bütçe yapabilmek için İtalyan tavsiyeleri:
-Satış bütçe germek için arayın.
-(Ve lezzetli) daha ucuz olduğu için sezon üretmek satın almak.
-Ben beslenme ve antioksidanlar kaybedersiniz, çünkü yiyecekleri kazanan bir oyuncu yok.
-Genellikle daha uygun olan dondurulmuş ve konserve gıdalar düşünün.
-(Uygun fiyatlı ve lezzetli bir yiyecek grubu) baklagiller yiyin.
-Diğer ucuz bitki yerine zeytinyağı-yağ bazlı.
Birlikte bu iki çalışma koyarak:İlk çalışmada, araştırmacılar yeme protein kas kütlesi korunmuş bulunan unutmayın. Günlük protein 3 oz büyük değildir unutmayın. Patates diyeti ile meşhur 8 oz pirzola ya da çeyrek ile Akdeniz diyeti ve tutarsız librelik ile tutarlıdır.

 

İlk çalışmada ayrıca hareketlilikle ilgili olarak ‘kullan ya da kaybet ” kavramının önemini vurguladı. Önemlisi, yeme protein korumak veya hareket kabiliyetini geliştirmek yardımcı bulamadılar. Hareketlilik yaşlılar işlevi ve sağlığı için önemlidir. Bu bir sonraki çalışmada belirtildiği gibi karmaşık bir konudur.

Ilımlı ‘yoğunluk’ egzersiz katılan yaşlılar hala çok hareketsiz bulundu.Bir egzersiz programına katılan Fit Bit gibi cihazlar tarafından ölçülen toplam günlük aktivite düzeyi artmadı. Bu yaşlılar gün boyunca faaliyetlerini yaymak için ihtiyacı anlamına gelir. Hareketi içeren herhangi bir aktivite deneyin.

Bu fonksiyonel spor olarak düşünüyorum. Benim için, bu bahçe, temizlik, Park ucunda arabayı Park edip markete yürüme vb. mümkün olduğunca Merdivenleri içerir. Araştırmaya göre, anahtar gün boyunca devam etmektir. Hala olmanın daha uzun süre, egzersiz süresi toplam günlük aktivite düzeyi üzerinde daha az etkisi. Kullanın ya da kaybedin!

 

Son çalışmada aktif sağlığınız için önemli olduğu gibi baktığınızı gösterdi. Etkin olmayan bir kişi olarak kendinizi görmek sağlığınız için tehlikeli! ‘Paradigma sizce ne olduğunuz’ bir parçası. Çalışmada, 60 bin Amerikalı 21 yıl boyunca takip edildi. Kendilerini fiziksel olarak daha az aktif olarak etiketlenmiş olanlar bu süre içinde ölmek için %71 daha fazlaydı. Daha olumlu kimlik talebi yapanlar ölmek için daha az olasılığı vardı. Olumlu bir öz-görüntü sağlığınız için çok önemlidir.

 

Kaya (Akdeniz tarzı) ye, (egzersiz) yapmak ve almak

Özellikle, yaş olarak:

1-Hareketli olsun!
2-Gün boyunca protein 3 oz da dahil olmak üzere gerçek bir Akdeniz diyet yemek.
3-İşlevselliği ve hareketliliği korumak için egzersiz.
4-Tüm kimlik olarak iddia ediyor. Akıllı yaşam tarzı seçimleri yapan bir insansın!
Daha hareketli olsun, güneşten korunur emin olun.
-Uygun güneş şapka spor.
-Güneş koruyucu giysiler giymek.
-Cilde güneş koruyucu geniş spektrumlu oksit mineral çinko uygulayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© Copyright 2018. Cilt ve Yüz bakımı. Designed by Space-Themes.com.