25 Ağustos 2017 0

Yüzünüzdeki Akne ve Sivilcelerin Size Verdiği Mesajlar!

Yüzünüzdeki Akne ve Sivilcelerin Size Verdiği Mesajlar!

Patlamalardan dolayı acı çekiyorsanız, aknenizin nedeni cildin derinliğinden daha fazla olabilir. Aslında, Çin tıbbına göre, vücudun belirli organlarına ve işlevlerine karşılık gelen yüzün farklı alanları olan yüz haritalaması olarak adlandırılan bir sistemle, cilt yüzünün kişinin iç sağlığına kavuşması sağlanabilir.

Westlake Köyü ve Batı Los Angeles’ta, Çin tıbbı lisanslı pratisyen ve Entegre Akupunktur sahibi olan Emmanuel Sargenti, “Uygulayıcıların, X-ışınları, MR’lar ve ultrason teknolojileri yaşından önce hastalarda neyin yanlış olduğunu tespit etmesine yardımcı olmak için birçok teşhis biçimi doğdu” diyor. Angeles, California. “Yüz haritalama bu tanısal yazışmalar sistemlerinden biridir.”

Emmanuel bize, ana yüz bölgelerinden ve Çin tıbbında paralel oldukları vücudun alanlarından bir miktar yıkandı; bu sayede, zahmetli cildinizin size söylemeye çalıştığıyla ilgili bazı bilgiler edinebilirsiniz.

 

 

1. GÜNÜMÜZ

Neler Oluyor: Emmanuel’e göre alnındaki akne, karında ve safra kesesinde bir sorun olabilir. “Karnın ve safra kesesi kanallarının alnının belirli bölgelerini dolaştığından, safra kesesi yağ emiliminde veya stresle beslenen mide sorunları bu alandaki sorunlara neden olabilir” diye açıklıyor.

Yapabilecekleriniz: Yağ tüketimini azaltmak -özellikle doğal olmayan ve / veya doymuş olanları azaltmak ve stres azaltmak için egzersiz yapmanız, bu alandaki kontrollerin kontrol altına alınmasına yardımcı olabilir.

Ayrıca deneyin: Bu İşleri Stres Kontrol Breathe In

2. BURUN

Neler Oluyor: “Bazı uygulamalarda, burun dalganın yansımasıdır” diyor Emmanuel. Ancak burnun ucu da karaciğerin alanına düşen alkol toksisitesi için bir tanı aracı olabilir “dedi.

Neler Yapabilirsiniz: Her iki tabanı da kaplamak ister misiniz? Alkolle (karaciğerinizi desteklemek için) keserek ve buz gibi içecekleri sıcak veya oda sıcaklığında olanlarla değiştirerek (dalakta daha kolay olan) sıvı alımınızı düzeltin. Ayrıca, araştırmalar, omega-3’lü zengin bir diyetin karaciğerin enzim seviyelerini iyileştirebileceğini ve vücuttaki iltihaplanmayı azaltabileceğini, bu nedenle balık ya da krill yağı ile takviye edilmesi, aynı zamanda daha temiz, daha sağlıklı bir cildin doğru yönde atılmış bir adım olabileceğini gösteriyor.

Ayrıca deneyin: HUM Beslenme OMG! ™ Omega The Great

3. YANAK

Neler Oluyor: “Yanaklar karaciğerin (solda) ve akciğerin (sağda) bir yansımasıdır” diyor Emmanuel, bazı kişilerin yanaklarının alkol emisyonu esnasında kızarmış oldukları örneklenmiştir.

Yapabilecekleriniz: Hem toksinlerinizden kaçınarak hem de nefes aldığınız havanın kalitesini arttırarak hem karaciğerinizi hem de akciğer işlevinizi artırabilirsiniz. Eviniz için bir hava arıtıcıya yatırım yapmak ve doğal, toksik olmayan ev ürünlerine geçmek, her iki organın zorlanma oranını hafifletmeye yardımcı olacak ve egzersizinizi açık havada taşımak sizi bol miktarda temiz havada tutacaktır.

4. ÇENE HATTI

Neler Oluyor: Hormonal dengesizliğe katkıda bulunabilecek diyet faktörlerine her zaman sahip çıkan Emmanuel, “Çene hattı karnın egemenliği” diyor Emmanuel.

Yapabilecekleriniz: “Şeker testosteron fazlasına eşlik eden insülin direncine neden olur, bu nedenle sınırlayıcı şeker sorunu düzeltmeye yardımcı olabilir,” diyor Emmanuel. Kompleks karbonhidratlar (tam buğday unu, pelesenk) için basit karbonhidratlar (beyaz un, patates) ticareti de kan şekeri düzenlenmesine yardımcı olabilir ve potansiyel olarak daha net, daha sağlıklı bir cilt oluşturabilir.

 

5. ÇİN

Neler Oluyor: Çene, Çin tıbbında böbreklerle bağlantılıdır; birden fazla şekilde. Emmanuel, “Çin tıbbı uygulayıcılar sıklıkla böbreklerin kalıtsal gücünü tespit etmek için çenenin boyut ve biçimine bakacaklar” diyor.

Neleri Yapabilirsiniz: Hidrasyon, böbrek fonksiyonlarının düzgün çalışması için çok önemlidir. Bu nedenle, H20 ve suda dolaştırılmış meyvelerin ve sebzelerin alımını artırmanız, çene bölgesini temizlemek için anahtar olabilir.

OKUYUCULAR-Sivilce endişelerinizi nasıl giderebilirsiniz? Kirlenmenizi tedavi etmek için alışılmamış bir yöntem kullanıyor musunuz? Aşağıdaki yorum bölümünde bizimle paylaşın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© Copyright 2018. Cilt ve Yüz bakımı. Designed by Space-Themes.com.